lolekw660i

1999
    1.9 TDI
    AVG

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam, Kupię kolektor AWX wraz z flansza żeby można było podpiąć pod AFN' a i zestaw sprysków xenonu tj pompka wysokiego cisnienia dysze ewentualnie mocowanie plus zaślepki. Czekam na ofki
  2. Zobacz ofertę Kolektor AWX, zestaw sprysków xenon Witam, Kupię kolektor AWX wraz z flansza żeby można było podpiąć pod AFN' a i zestaw sprysków xenonu tj pompka wysokiego cisnienia dysze ewentualnie mocowanie plus zaślepki. Czekam na ofki Dodający lolekw660i Wysłano 14.08.2020 Kategoria Audi A4 B5
  3. Możesz podać gdzie odbiór osobity ?
  4. Nie rozwiazalem ale kupiłem gumę termokurczliwa i będę zakładał na ta kulkę
  5. Witam, Kupię krzyżak kolumny kierowniczej znajdujący się w nogach beż żadnego luzu. Pozdrawiam
  6. Zobacz ofertę [K] Krzyżak kolumny kierowniczej Witam, Kupię krzyżak kolumny kierowniczej znajdujący się w nogach beż żadnego luzu. Pozdrawiam Dodający lolekw660i Wysłano 05.05.2020 Kategoria Audi A4 B5
  7. Witam, Mam problem nie działa mi klimatyzacja, myślałem że to z powodu braku czynnika wiec pojechałem nabić ale na stacji dobili mi do pełna i powiedzieli że klimatyzacja nie będzie działać prawidłowo bo jest za niskie ciśnienie. Zacząłem testować samemu i sprawdziłem że jak wezmę na low to coś tam czuć klimatyzacje jest chłód i zapach ale to nie jest to samo co miałem wcześniej. Jadąc na trójce i trzymając cały czas obroty na poziomie 1500obrotów to gdy włącze tryb econ to nagle auto przyspiesza o jakieś 300 obrotów, czyżby to kompresor czy szukać problemu gdzie indziej ?
  8. Czy na sprężynach -40 wejdzie opona 215/55r17 ? Bo teraz mam sprężyny jakieś obniżające i założyłem waśnie te opony i było na styk z rantem nadkola. a nie chce mniejszej opony bo będzie już za twardo
  9. Puściłem 3 kable z licznika odpowiadających za drzwi do boczka pasażera do kostki którą się rozpoławia, zdjęcie niżej. Jeszcze jak miałem połowe fisa to też tak miałem że jak otworzyłem drzwi paliły się drzwi i bagażnik i na odwrót że jak otworzyłem klapę to paliła się klapa i drzwi , nie wiem dlaczego tak jest. Po podłączeniu tych 3 drzwi do licznika jest git tylko że jakiekolwiek drzwi otworze to pokażą się one + drzwi kierowcy i bagażnik . Wyczytałem z tego poradnika w pdfie że sygnał otwarcia drzwi kierowcy znajduje się w niebieskiej kostce pin 21 a bagażnik w kostce zielonej pin 6 i jak to może pokazywać jednocześnie mimo że sa nie otworzone ?
  10. @Fazii Właśnie podłączyłem tak jak mówiłeś i mam malutki problem , gdy otwieram np lewe tylne drzwi to pokazuje na fisie lewe tylne+kierowcy+bagażnik mimo że drzwi kierowcy jak i klapa sa zamknięte. Mógłbyś mi pomóc z tym, bo chcę to porządnie zrobić skoro zacząłem.
  11. Witam, Zacznę od początku, zmieniłem licznik z jagera half fis (błędne wskazania paliwa i temp) na vdo full fis . Na jagerze jak otworzyłem drzwi pokazywał zawsze drzwi kierowcy i bagażnik, jak zmieniłem na vdo full fis postanowiłem podłączyć wszystkie drzwi (kostka po prawej stronie nóg pasażera do licznika szara kostka ) i gdy już wszystko miałem podłączone zacząłem testować i tu pojawił się problem , gdy zapłon przekreciłem to na fisie pojawiły się wszystkie drzwi oprócz kierowcy i bagażnika i światło w kabinie się paliło mimo że wszystkie drzwi i bagażnik były zamknięte, a w momencie gdy otwierałem drzwi kierowcy to normalnie pojawiało się info że te drzwi teraz otworzyłem. Jest ktoś w stanie mi pomóc jak to podłączyć ?
  12. Nie ma opcji, możecie wejść na tryb uproszczony gdzie wchodzi jakoś chyba 20 osób i wybrać np antyterorystów i grać w jednej drużynie z randomami. Zróbcie sobie serwer i grajcie 3vs3
  13. Na matchmakingach może być maksymalnie 5 osób w drużynie (bot wchodzi w momencie, gdy któryś z Twoich kumpli wyjdzie lub straci połączenie i oczywiście kiedy zginiesz możesz wziąć bota )
  14. I jak poradziłeś sobie z tym problemem ?
  15. Ja zamontowałem raz na chwile poduszki silnika firmy corteco i moje wrażenia były takie że po 5 minutach włożyłem swoje używane oryginalne wylane poduszki Trzęsło jakby silnik był posadzony bez poduszek