-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
cześć zrobiłem tak jak pisałeś i nie ruszyły światła wczoraj jeszcze przepisałem sobie wszystkie kodowania z tego skanu z września 25r i dzisiaj porównywałem jest parę zmian ale związanych z oświetleniem ambient ale nic teoretycznie nie koliduje z przeciwmgielnymi zastanawiam się czy w innym module coś nie jest namieszane bo tu wiele zmian nie widzę a we wrześniu ub roku na pewno światła działały prawidłowo Pozdrawiam
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
ok jutro sprawdzę podeślę Ci jeszcze skan z września 25 roku to chyba pierwszy po zakupie jeszcze nie było żadnych modyfikacji robionych, mam nadzieję , bo pewności też nie mam Scan-WAUHFCFL3EN037863-20250928-1346-199320km.txtod tego czasu wiele sie w aucie pozmieniało
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
witaj ponownie zmieniłem kodowanie w bajt4 przeglądnąłem jeszcze na logikę cały moduł 09 i niestety nie ruszyły przednie przeciwmgielne zastanawiam się czy mogłem coś jeszcze popsuć albo któryś z moich majstrów bo parę dodatków wsadziłem już do auta których nie było wcześniej dołożyłem: -asystent długich -składane lusterka -czujniki parkowania z przodu -zmiana pompy ABS -TPMS i AHA -Carplay reszta była w oryginale no i na początku spolszczenie MMI i aktualizacja map
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
zachodzę w głowę jak to robisz ale chyba za cienki jestem w te klocki i jeszcze dużo wody w Sanie (rzeka w moim mieście) upłynie zanim to ogarnę chociaż troszkę ale dzielnie walczę :)
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
🤝🍺
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
ok będę szukał dam znać co zmajstruję wielkie dzięki za pomoc
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
możesz naprowadzić gdzie to wyłączyć jutro bym to popróbował poprawić wiem że była przeróbka z usa bo lampy są klejone tylne no i auto rok temu z kanady przypłynęło tył teoretycznie działa poprawnie nie zauważyłem nieprawidłowości
-
Piranha zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
Log-RP0626G-WAUHFCFL3EN037863-205760km-4,04,26woj.txt
-
Niedziałające światła przeciwmgielne w Audi A4 B8 z USA
Panowie mam podobny problem dodam, że przeciwmgielne przednie działały poprawnie i nie wiem w którym momencie przestały działać po naciśnięciu przycisku na desce zielona dioda zaświeci się na chwilkę i gaśnie najciekawsze, że nie ma błędu światła działają (przeciwmgielne) jako doświetlanie zakrętów oraz funkcja powitania i po zamknięciu auta, ma ktoś lekarstwo na ten problem. Pozostałe oświetlenie działa bez problemów, jeśli to istotne to amerykaniec po przeróbkach Pozdrawiam Wojtek
-
-
Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego w A4 B8 po wyłączeniu zapłonu?
Jeśli mogę się wtrącić u mnie też nie działało na pompie 1AS , po dłuższych kombinacjach i walce ze zmianą sterowników na 1AT dodam że dzięki właśnie tej grupie doszedłem do tego, że w polifcie nie można zmienić samego modułu a także nie podejdzie pompa z przedlifta musi być podmieniona cała pompa z modułem poliftowa aby zadziałało TPMS. Uruchomiłem TPMS ale automatyczny ręczny na pompie 1AT też nie działał dopiero dołożenie przycisku i aktywacji AHA ręczny automatyczny też ruszył. I co jest ciekawe działa nie tylko po wyłączeniu zapłonu ale także po odpięciu pasa. Pozdrawiam grupowiczów i miłego weekendu
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a tak trochę odgrzewając temat ciekawe czy komuś udało się to uruchomić w A4 B8 po lifcie ? oczywiście mowa o "Easy Entry"
-
Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Witam serdecznie z Przemyśla na imię mam Wojtek posiadaczem Audi jestem od września 25 roku jednak wcześniej nie było możliwości ani czasu odezwać się na forum jednak nie przeczę troszkę czytałem. Mój pojazd to A4 B8 w wersji poliftowej z 2014 roku z silnikiem 2.0 TFSI z troszkę podniesioną mocą do 276KM auto sprowadzone w 25 roku z Kanady z niewielką szkodą. Jak do tej pory sprawuje się bardzo dobrze nie sprawia problemów Oczywiście nie był bym sobą jakbym coś od siebie nie dołożył do i tak fajnie wyposażonej wersji więc czytał będę nadal i pewnie coś podpytywał a jak będę w stanie coś pomóc też nie omieszkam. W moim posiadaniu także oryginalny kabelek i VCDS którego się powoli uczę Pozdrawiam wszystkich miłośników motoryzacji i czterech pierścieni Wojtek