Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bedzie pasowalo radio ?


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie moze nie ten dzial to prosze poprawić , ale nie wiem gdzie z tym pytanie. A wiec moje pytanie chce kupic oryginalne radio do swojej a4b5 polift 99r. tylko i wylacznie na plyty. WIec moje pytanie jest takie radio Concert 2 ( dobrze napisalem ? ) Bodajże to radio jest od a4b6 . Kto mi powie czy bedzie pasowalo normalnie ?? Jak jakies przeróbki prosze podpowiedzieć. Albo niech ktos mi tu powie jakie radio do a4b5 oryginalne na plytki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo jest ten temat. Bo ja mam polifta i to juz jest pewnie spora rożnica. Ja nie potrzebuje zeby cos wyswietlalo mi na zegarku. Chce by tylko gralo i bylo podswietlanie i wyswietlalo na radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz masz ori radio ? Czy masz ori zmieniarkę w aucie ? Jeśli masz ori radio i zmieniarkę to radio bym zostawił a zmieniarkę bym kupił http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-audi-a3-a4-a6-a8-tt-rozdzielacz-i6024837292.html

Concert 2 poza tym że ma inny kolor plastiku to jest inaczej podłączony bo on obsługuje linie can .

Edytowane przez lenovo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to radio z b6 jest o 1cm szersze. Po przycięciu boków panela wchodzi do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nie problem chodzi tu o kable czy beda pasowac wszystko czy trzeba cos ciagnac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest linia CAN-BUS i raczej nie będzie działał chyba że jakiś elektronik ci to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej. Potrzebuje pewne osoby. I wiem też że dużo osób ma takie radio w takim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nie będzie pasowac, w tamtym linku masz wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tam napisali co i jak.

Concert CD pasuje fizycznie z Audi A6 z panelem 22cm, ale jego podłączenie czy to przedlift czy polift ma pewne problemy.

1. Brak podświetlenia/ to mozna ogarnać ale dalej jest brak regulacji natezenia podświetlenia.

2. Wyłaczanie co godzine

3. Brak komunikacji z FIS, dopiero modele po 2000r z canem w liczniku maja szanse na komunikacje, trzeba wyciagnac z licznika dwa kable CAN L i CAN H. Wtedy problemy w zasadzie nie wsytępują, napewno modele z 2001 r majace radio nowego typu chorus mozna zamienic P&P na concer CD. W reszcie roczników jest problem z podłączeniem. Rozwiazaniem jest kombinacja z kablami, trzeba lutowac do sciezek w radiu. Jest opis na necie co i jak.

A odnosnie reszty u których teroetycznie działa, działa im z tymi problemami, badź kupili adapter CAN z allegro za równowartosć radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...