Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kierunkowskazów


dacre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem przedstawia się następująco - nie działa kierunkowskaz w lewo i w prawo, awaryjne działają więc przerywacz chyba ok(?)

Na początku był problem z kierunkiem w lewo, szybko mrugał, później wcale nie działał i zaraz po tym padł prawy, dodam, że to wszystko stało się z dnia na dzień. Na filmiku zaprezentowane o co chodzi.
https://drive.google.com/open?id=0B_F228fnnTnXTG9wNzBWOEIwNmc

Czy to wina manetki? Jeśli tak to jakiej szukać? Moja jest z tempomatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na przekaźnik jeszcze . U mnie przerywacz objawial się tym, że wrzuciłem kierunek to stał w miejscu, kierunki tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadłem wczoraj w auto, żeby wrócić do domu i o dziwo wszystko działało. Godzinę przed jazdą poruszałem regulacją kierownicy, żeby sprawdzić czy coś nie łączy jednak wtedy nic to nie zmieniło. Dziwna sprawa.


Wsiadłem wczoraj w auto, żeby wrócić do domu i o dziwo wszystko działało. Godzinę przed jazdą poruszałem regulacją kierownicy, żeby sprawdzić czy coś nie łączy jednak wtedy nic to nie zmieniło. Dziwna sprawa.

Zauważyłem również, że prawy przedni głośnik raz trzeszczy a raz nie a lewy przedni kierunek też raz świeci a raz nie. Wydaje mi się, że to wszystko może być powiązane ponieważ problemy zaczęły występować w jednym momencie. Jakieś pomysły poza przekaźnikiem? Mi to wygląda na taką sytuację, że coś gdzieś nie łączy/przerywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten przerywacz za awaryjnymi, u mnie objawiało się też tym, że raz działał raz nie a awaryjne działały ;) Wymiana pomogła jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...