Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie założone pierścienie ABS...


NomadAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przed świętami postanowiłem wymienić w swoim audi tylne tarcze hamulcowe wraz z klockami. Po wymontowaniu starych części i założeniu nowych zapomniałem o pierścieniach ABS... Założyłem nową tarczę z piastą i w pośpiechu pominąłem wyżej wspomniane pierścienie.

Na jeździe próbnej strzelił mi elastyczny przewód w lewym, przednim kole, na szczęście jechałem powoli. Teraz zastanawia mnie czy jest to spowodowane brakiem odczytu ABS z tylnych kół (czujnik ABS swiecił cały czas podczas przejażdżki) czy może coś zrobiłem źle? Dodam że odpowietrzyłem tylne koła przy okazji wymiany.

Doradźcie co teraz powinienem zrobić ;) po świętach kupię nowe pierścienie zdemontuję tarcze i nałożę pierścienie. Jak teraz uzupełnić płyn w układzie tak aby nie zapowoetrzyc ABS'u (jeśli może się to stać) wymianę przewodów może zlecić doświadczonemu mechanikowi żeby znów nie popełnić głupiego błędu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie założyłeś czujników od ABS to tylko ABS nie działa i tyle. Do przednich kół to nic nie ma. Pompę ABS można odpowietrzyć vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dev się zna na rzeczy może jakieś konkrety

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...