Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z obrotami 1.9 tdi 130

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moim 1.9 tdi 130 gdyż na zimnym slniku mi przerywa na wolnych obrotach i obroty bujaja sie miedzy 800 a 1000 raz na jakis czas podejzewam ze przeplywka ale nie wiem jak to sprawdzic, Druga sprawa nie moge zagrzac auta do 90 stopni max 70 a mieszkam w holandii a tu jest 15 stopni na plusie. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

Vaga nie masz jak można się domyślić ? To przy którymś pomyśle na odpowiedź może trafisz. Taniej wyjdzie mechanik, nawet w Holandii.

Opublikowano
  • Autor

poprostu myslalem ze juz ktos mial kiedys taki problem i zna rozwiazanie , tak vaga nie posiadam, jak ktos mial kiedy taki problem to prosze o pomoc

Opublikowano

Niedogrzanie silnika to zapewne wina termostatu. Jedni piszą, że zamienniki działają inni, że tylko ori. W tej kwestii się nie wypowiem. Co do falowania obrotów to niestety musisz zapiąć autko pod kabelek i sprawdzić co dzieje się w parametrach. Wtedy na 99.9% znajdziesz przyczynę problemu i obejdzie się bez niepotrzebnej wymiany sprawnych części.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli to przepływomierz to po odpięciu jego wtyczki obroty powinny ustabilizować się?

Opublikowano
  • Autor

Niedogrzanie silnika to zapewne wina termostatu. Jedni piszą, że zamienniki działają inni, że tylko ori. W tej kwestii się nie wypowiem. Co do falowania obrotów to niestety musisz zapiąć autko pod kabelek i sprawdzić co dzieje się w parametrach. Wtedy na 99.9% znajdziesz przyczynę problemu i obejdzie się bez niepotrzebnej wymiany sprawnych części.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Dziekuje bardzo za pomoc, tylko ze jakby byl to terostst to raczej by mi w aucie nie bylo cieplo jak przejade 5 km , a sprobuje z tymi obrotami ta przeplywke ten kabel odpiac i sprawdzic czy zniknelo napisze jaki efekt to dalo. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziekuje za zainteresowanie sie .Pozdrawiam

Opublikowano

Sprawdź, czy niedługo po uruchomieniu zimnego silnika węże od chłodnicy robią się ciepłe. Jeśli tak, to termostat jest do wymiany bo węże od chłodnicy powinny zaczynać się grzać dopiero po tym jak termostat zacznie się otwierać, czyli po około 85 stopniach.

Opublikowano

Niedogrzanie silnika to zapewne wina termostatu. Jedni piszą, że zamienniki działają inni, że tylko ori. W tej kwestii się nie wypowiem. Co do falowania obrotów to niestety musisz zapiąć autko pod kabelek i sprawdzić co dzieje się w parametrach. Wtedy na 99.9% znajdziesz przyczynę problemu i obejdzie się bez niepotrzebnej wymiany sprawnych części.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Dziekuje bardzo za pomoc, tylko ze jakby byl to terostst to raczej by mi w aucie nie bylo cieplo jak przejade 5 km , a sprobuje z tymi obrotami ta przeplywke ten kabel odpiac i sprawdzic czy zniknelo napisze jaki efekt to dalo. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziekuje za zainteresowanie sie .Pozdrawiam
Mi też było ciepło jak przejechałem kilka kilometrów ale krótki postój na czerwonym świetle i temperatura silnika spadała do 70°C

Po wymianie termostatu ciepło jest cały czas i nie ma problemów z dogrzaniem silnika nawet na biegu jałowym chociaż zajmuje to sporo czasu.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdzalem i na zimnym silniku auto chdzilo 10 minut i weze robily sie cieple jutro jade do mechanika wymienic termostat, a te dziwne przerywanie silnika na zimnym narazie ustapilo nie mam pojecia jak to mozliwe 2 tygodnie tak bylo i przestalo i miejmy nadzieje ze tak zostanie. wymienie termostat i zdam relacje co i jak.pozdrawiam


termostat wymieniony wszystko dziala jak nalezy, az silnik odzyl. Wszystkim dziekuje i pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.