Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AML] Problem z automatyczną skrzynią biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczow,

Sprawa wyglada tak ze autko mi nie chce jechac czasami (coraz czesciej) do tylu, obroty ida w gore a auto stoi w miejscu.. jak jest cieply to czasami R dziala ale tez sa szarpniecia. jak stane z gorki i dam R to jade w dol ?? nie wiem za co sie mam zabrac i od gdzie szukac przyczyny, olej byl wymieniamy w serwise Audi w UK wiec nie sadze zeby odawalili lipe bo wszystko chodzilo pieknie do tej pory. Autko vagowalem i skrzynia nie pokazuje zadnych bledow...

Czy ktos sie juz spotkal z takim przypadkiem. moze jakies sugestie PLEASE :)

Do przodu niema zadnych usterek jedzie jak nalezy na D i na Tiptronicu

z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Opublikowano

Uszkodzone sprzęgiełko do jazdy w tył Kolego, trzeba rozebrać skrzynię i je wymienić.

Opublikowano
  • Autor

Uszkodzone sprzęgiełko do jazdy w tył Kolego, trzeba rozebrać skrzynię i je wymienić.

Dzieki kolego, niestety nic mi to nie mowi, a jak bys mi powiedzial jakie to sa mniej wiecej koszta i czy to nalezy do prostych napraw czy mam lipe... ;)

Opublikowano

Potrzebujesz znaleźć kompetentnego machera od automatów Kolego. Z tego co wiem naprawa jest względnie prosta, ale jak większość prac przy automacie wymaga wyjęcia skrzyni. Niestety nie umiem powiedzieć dokładnie jaki rząd kosztów, zależy ile elementów kosza wstecznego jest do wymiany.

Jeszcze jedno, brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale najlepiej nie używaj narazie wstecznego, inaczej pogłębiasz usterkę.

Opublikowano

Andre jedno pytanie: czy chcesz szukać kogoś w UK, czy zdecydujesz się fix w PL - jeśli się wybierasz. W PL mam naj serwis dla Ciebie przy dobrych cenach. Bo jeśli w UK to marne szanse na tanią naprawę, tzn. licz kwotę z trzema zerami. Patafony najchętniej wymieniliby ci całą skrzynię, a po za tym po za ASO nie jest tak kolorowo z częściami do w/w - oczywiście w UK. Po za tym pożegnasz się na długi czas z autem na czas naprawy - zazwyczaj kilka tygodni !!! Nie straszę, ale wiedza oparta na moim doświadczeniu i wiedzy, oraz kilku kolegów z UK i Irlandii.

Wygląda to tak, że koszt podróży/paliwa/naprawy/hotelu na dobę będzie niższy niż sama naprawa w UK. I nie mówię o serwisie AUDI, tylko o specjalistach od ASB w UK. Z walniętym R nie sprzedasz, a więc albo naprawa, albo auto na części do PL (w UK się nie opłaca). I bierz A8 albo CLK :good:

ps. do zobaczenia na naszym forum :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.