Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andreA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki kolego, niestety nic mi to nie mowi, a jak bys mi powiedzial jakie to sa mniej wiecej koszta i czy to nalezy do prostych napraw czy mam lipe...
  2. Witam klubowiczow, Sprawa wyglada tak ze autko mi nie chce jechac czasami (coraz czesciej) do tylu, obroty ida w gore a auto stoi w miejscu.. jak jest cieply to czasami R dziala ale tez sa szarpniecia. jak stane z gorki i dam R to jade w dol ?? nie wiem za co sie mam zabrac i od gdzie szukac przyczyny, olej byl wymieniamy w serwise Audi w UK wiec nie sadze zeby odawalili lipe bo wszystko chodzilo pieknie do tej pory. Autko vagowalem i skrzynia nie pokazuje zadnych bledow... Czy ktos sie juz spotkal z takim przypadkiem. moze jakies sugestie PLEASE Do przodu niema zadnych usterek jedzie jak nalezy na D i na Tiptronicu z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam
  3. albo 20" :gwizdanie:
  4. Dzieki jak sie juz namysle to pewnie podjade. A ty jestes w Londku? jak tak to zapraszam na spota prawdopodobnie 20.12 w Oxford.
  5. Dziekuje wszystkim za wasze opinie Co do automatu to nie narzekam, mialem wczesniej A6 C4 na manualu i powiadam wam ze idzie sie namachac tymi biegami a szczegolnie w Londku wiec wole automat. co do gleby to jezeli zostawie sobie to autko to pewnie poleci w dol, jedno jest pewne zderzak od S4 musi byc cos na ten typ pozdro P.S jednego mi tylko brakuje ... QUATTRO
  6. Witam i przedstawiam moja A4 2.4 v6 Tak wygladala jak ja kupilem, typowy standard Myslalem nad felgami....i w tym czasie znaczki z tylu zostaly sciagniete po dluzszej chwili wymyslilem i kupilem 18" RS6 z oponami 225/40/18 do tego zostal jeszcze zalozony zestaw HID 6000k. Narazie to tyle z moich przerubek. Mysle jeszcze nad lusterkami od RS4 matt, 30-40mm w dol a potem zobaczymy Pozdrawiam
  7. Witam, po przeskanowaniu VAG-iem wyszedl ten oto blad : VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 01J 927 156 CP Component and/or Version: V30 01J 1.8l5VT RdW 2011 Software Coding: 00001 Work Shop Code: WSC 00656 Additional Info: 01J927156CP V30 01J 1.8l5VT RdW 2011 1 Fault Found: 17090 - Transmission Range Sensor (F125): Implausible Signal P0706 - 35-10 - - - Intermittent Autko to Audi A4 1.8T z 2002r Problem tkwi w tym ze rano po odpaleniu skrzynia pracuje bez problemu po okolo 10 - 15 minut wchodzi w tryb awaryjny. Przy dluzszej jezdzie okolo (2 godzin) jazdy wraca do normalnego trybu. Podam ze typ skrzyni to FSD 6-cio biegowy multitronic. Z tego co pisze w Vag-u chodzi o czujnik tylko ze w Etce nie moge go znalesc pod ta nazwa - Transmission Range Sensor wiec nie wiem gdzie go szukac. Czy ktos w was moze pomoc w tej sprawie lub wie gdzie sie znajduje ten czujnik i czy mozna go samemu wymienic. Z gory dziekuje i pozdrawiam
  8. Witam serdecznie wszystkich klubowiczow i pozdrawiam z Londynu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.