Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze amortyzatorów na tyl ...


Kris38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Panowie mam problem pociekł mi amortyzator tylni w audi a4 b6 1.8t sline według wlepy mam zawieszenie 1BV zaglądałem pod auto i mam tam założone czerwone spręzyny i czerwowne amorki , o jakich nr zamiennych mam szukać amortyzatorów?


Auto jest bardzo niskie i tak naprawde kazdy mówi ze jest nisko i ze niby nie wygląda to na 1BV także już sam nie wiem co tam siedzi , gwintu nie ma więc pewnie jakie oryginalne . dziękuje za pomoc wrzucam fotkę dla zoobraozwania sytuacji


Chyba dołoże rownież gumy pod spręzyny na tył bo instalacje gazową wsadziłem może delikatnie pójdzie do góry jak myślicie?


ukqpabgw.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spręzyny jeśli czerwone to siedzi prawdopodobnie eibach sportline.Amorki możesz wsadzić np sachsa o skróconym skoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki pod sprężyny nie majątek, a na pewno pójdzie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to mały problem powiedzcie mi lepiej jakie amorki podejdą do mego autka jeśli mam zawieszenie eibach ( czerwowne sprezyny i czerwone amorki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiego zestawu zakładałem monroe reflex, wersja sportowa, mają obniżony skok.

zmieniałem tylko tył, auto siedzi równo.

oczywiście tył poszedł minimalnie do góry bo stare już siadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oczywiście tył poszedł minimalnie do góry bo stare już siadły.

Stoi minimalnie wyżej bo amory stawiają większy opór niż stare padaki. Tylne amory z racji sposobu mocowania nie mają wpływu na wysokość auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem dobrze jakby z 1-1,5cm tyl poszedl w góre nic nie zaszkodiz , warto iść w monroe czy lepiej szukać jakieś sachs lub bilstein? :) jak Ci cenowo wyszły te amorki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 zł sztuka, wrażenia są jak na "czerwonej serii", sztywno ale stabilnie.

pytałem kilku osób które w tym siedzą i większość polecała monroe jeśli chodzi o komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi dobrze kleić i spełniać funkcje i oby nie padło zaraz;/ gazowo olejowe czy gazowe? Chyba nie ma samych gazowych tylko gazowo-olejowe.

Patrzyłem gdzieś te monroe reflex to pisało że są do normalnego zawieszenia czy są ich różne wersje do standardu i z krótszym skokiem?

Edytowane przez Kris38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...