Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapalająca się kontrolka od ESP ?


Kubuś 30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie kolegów !!!! Mam taką sprawę od jakiegoś czasu zapala mi się kontrolka od ESP , nie jest to za każdym razem zdarza się to sporadycznie czasem mogę jeździć pół dnia i jest Ok a czasem wyprowadzam autko z garażu i się zaświeci.... Muszę zgasić autko i odpalić i jest OK. Przy zaświeconym esp ( ABS Działa ). Byłem nawet ustawić zbieżność bo myślałem ze coś jest nie tak ale było OK. Czujnik Kąta skrętu jest sprawny. Gdzie jeszcze i czego szukać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje VAG? Sprawdz bledy. I zobacz czy nie ma bledu czujnika pedalu hamulca.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje VAG? Sprawdz bledy. I zobacz czy nie ma bledu czujnika pedalu hamulca.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Nic takiego nie było na kompie.... Pomoże kalibracja czujnika konta skrętu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! troszkę mnie nie było ale w końcu znalazłem chwilkę by napisać.... A więc tak błąd jaki się pojawił to :  PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ HAMOWANIA ( F )

36-10- PRZERWA W OBWODZIE - SPORADYCZNY.    No i co mam z tym robić dalej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wypadało by wymienić czujnik przy pedale hamulca, choć na początek można sprawdzić czy nie ma tam jakiegoś syfu i spryskać wtyczkę jakiś preparatem do styków elektrycznych. Jak byś się już zdecydował na wymianę czujnika to radzę kupić oryginalny w ASO - zamienniki często do niczego się nie nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...