Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Audi 2.5 tdi 180km update fot.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Audi nabylem w marcu 2008 , ale dopiero teraz jakos postanowilem wrzucic foty na forum

Przebieg 180 tys na chwile obecna, przy kupnie bylo 150800 - sprawdzone w serwisie.

Zdjecia sa jakie sa :wink4:

Wyposazenie :

- bixenony ori

- parktronic przod + tyl !! (wlaczany wylaczany przyciskiem - automatycznie zalacza sie po wbiciu wstecznego)

- zawiecha -20mm

Srodek (wyglada na s-line):

- alcantara + polskory

- aluminiowe wykonczenie

- grzane fotele

- rns-e navi

- tempomat

- pelny fis

- fotele sportowe - sline

- czarna podsufita

- kiera multifunkcja

- naglosnienie BOSE

- modul bluetooth

- pelna elektryka szyb

- czujnik zmierzchu (funkcja auto dla swiatel)

- system odprowadz mnie do domu czy jak on sie tam zwie :tongue4:

Slowem jest to prawie full opcja - brakuje webasto solara i czujnika deszczu.

Autko jest po chipie z Mineralnej W-wa , seria wyszla 155km i 340NM - ponoc wskazania zaniza mi przeplywomierz. Teraz jest okolo 180km i 380NM

Seria wyszla dosc slabo, na wykresy z hamowni wciaz czekam, jak dostane zamieszcze. Niestety nie udalo sie zrobic ostatniego hamowania po korekcji programu, mial miejsce maly wypadek :tongue4:. Klawiatura zostala na dachu, i gdy Pan Witek uruchamial dmuchawe poszla wpiz*... z garazu i sie zepsula :), takze tak do konca nie wiem jak to teraz wyglada trzeba go bedzie jeszcze kiedys schamowac.

Wrazenia z jazdy po chipie naprawde bardzo bardzo fajne:), auto przyspiesza zwawiej szczegolnie odczuwalna jest poprawa elastycznosci, no i ciagnie od dolu az do samego konca czyli okolo 3860 obr.

To chyba tyle :>

dsc0280eo.jpg

dsc0286nv.jpg

dsc0281fk.jpg

dsc0357g.jpg

dsc0333t.jpg

dsc0274h.jpg

dsc0350n.jpg

dsc0320sa.jpg

dsc0328u.jpg

dsc0339mn.jpg

dsc0336x.jpg

Wykres z hamowni

25163psmod.jpg

Opublikowano

za***ista :good:

bixenon w srebrnym samochodzie robi robotę :good:

za 20kkm zacznie Ci się mechacić Alcantara :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 20:25_________________________________________________środek masz identyczny jak ja :wink4:

Opublikowano

środek masz identyczny jak ja :wink4:

tzn ze ja mam fajny srodek czy Ty masz fajny :wink4::tongue4:

Opublikowano

ale że jak z tą przepływką? walnięta? (na walniętej raczej bym wirusa nie wkładał)

a jak usuniesz usterkę to te 180KM się też zwiększy?

Opublikowano

ale że jak z tą przepływką? walnięta? (na walniętej raczej bym wirusa nie wkładał)

a jak usuniesz usterkę to te 180KM się też zwiększy?

walnieta napewno nie

To juz musi sie Pan Witek tu wypowiedziec :wink4:. Nic nie mowil o wymianie ze konieczna czy cos powiedizal ze zaniza i tyle.

Opublikowano

dziwne... niektóre 130tki mają po 151KM seryjnie a 163ka (?) ma 155KM...

ale autko niczego sobie :>

Opublikowano

dziwne... niektóre 130tki mają po 151KM seryjnie a 163ka (?) ma 155KM...

ale autko niczego sobie :>

no to tez mnie zastanawia ale juz od dluzszego czasu wiem ze te silniki nie trzymaja seri wiec bylem gotowy na 158-160 ... a tu 155 :confused4:

Opublikowano

Autko bardzo ładne i te lampy .... Super :naughty:

Opublikowano

no to tez mnie zastanawia ale juz od dluzszego czasu wiem ze te silniki nie trzymaja seri wiec bylem gotowy na 158-160 ... a tu 155 :confused4:

tu sie nie zgodze :gwizdanie: u mnie seria wyszla 165 a moment 355... a silniki widze identyczne, ja mam ciut mniejszy przebieg, tez oryginalny :naughty:

Opublikowano

dziwne... niektóre 130tki mają po 151KM seryjnie a 163ka (?) ma 155KM...

Przeciez Rogal pisal gdzies, ze to efekt padajacego lmm.

Opublikowano

za***ista furka , wyposażenie :kox: , a masz jakieś zdjęcia na aluskach???

Opublikowano

no to tez mnie zastanawia ale juz od dluzszego czasu wiem ze te silniki nie trzymaja seri wiec bylem gotowy na 158-160 ... a tu 155 :confused4:

tu sie nie zgodze :gwizdanie: u mnie seria wyszla 165 a moment 355... a silniki widze identyczne, ja mam ciut mniejszy przebieg, tez oryginalny :naughty:

to moze poprzedni wlasciciel kimkolwiek byl mulil auto, albo to wina tej przeplywki o ktorej wspominal Rogal podczas chipowania.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 17:08_________________________________________________

za***ista furka , wyposażenie :kox: , a masz jakieś zdjęcia na aluskach???

poki co nie. ALuski nic specjalnego 16 '' takze cudow nie ma:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.