Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Kapturek (fajka) na świecę


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie potrzebuje pewnej informacji,

1. Czy idzie kupić sam kapturek ten który nakłada się na świecę żarową czy to można kupić osobno

2. Czy można kupić całe te kabelki na świece z kapturkami czy to jet dostępne

Wczoraj wymieniałem jedną świece choleka i kapturek jest pęknięty i nie trzyma się świecy zrobiłem tona jakiś czas ale tak nie może być proszę o pomoc jaki numer i koszt tego i tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem przy wymianie świec żarowych popękały kapturki dzwoniłem do servisu i gość powiedział mi że samych kapturków nie sprzedają tylko cała instalacja komory silnika cena tragedia kupiłem od gościa co ściąga auta z angli 4 kapturki i kawałek instalacji za 40 zł tylko trzeba odciąć stare i przylutować te kupione wraz z kawałkami kabli i dobrze zaizolować i już po kłopocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za używane dałem 40 zł a nowa cała wiązka komory silnika była bardzo droga już niepamiętam ceny bo to było 3 lata temu jak wymieniałem te kapturki musiał byś zadzwonić do ASO i zapytać a najlepiej szukaj z jakiegoś auta na części kapturki pasują też od VW sprubuj na allegro są tam całe Audiczki na części zawsze ktoś ci sprzeda za dobrą kase te kapturki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

443 971 994 nr wtyczek ,cena około 35 zł/szt aso na Grochowskiej.Sam mam zamiar kupić po nowym roku .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...