Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super sesja :) fajnie współgra to wszystko

Opublikowano
Dnia 27.03.2017 o 06:27, uszol napisał:

Więcej spasu! :dance:

Dobrze mówi! Polać mu! :wink4: 

 

Jakbyś to oparł na rancie to uuu... :kox: ładna sztuka! :good: 

Edytowane przez akjam

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Theooo napisał:

Super sesja :) fajnie współgra to wszystko

:hi:

4 godziny temu, akjam napisał:

Dobrze mówi! Polać mu! :wink4: 

 

Jakbyś to oparł na rancie to uuu... :kox: ładna sztuka! :good: 

Jakbym znalazł regulowane wahacze/przód to można przód opuszczać :jerk:
Jakbym oparł auto na rancie to bym musiał jeździć tylko prościutto  :banan: a na tym setupie 180km/h trasa na Berlin z bagażem i pasażerem i nie czuć mocnego dyskomfortu związanego ze sztywnością autka

Opublikowano
  • Autor

Zaszły chmury, na deszczyk się zbierało.. jednak parę strzałów się zrobiło :banan:
min_ed09092ef8ac02bd96a84809e67.jpgmin_69030eba1d709cb006d05f0e3512.jpgmin_66ffec973ee155ef930e00472b4da.jpg

min_5481ab09518447b261ffaa8db0c653.jpgmin_e7017df196e20e58761edf5547e4.jpg

Edytowane przez Sop ek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

czasem trzeba zrobić krok w tył aby znów móc iść do przodu :)
mianowicie jak to dziadkowóz- musi dalej czasem wjechać tu i tam - a szkoda było niszczyć tak fajne rolki ,więc musiałem je sprzedać

min_912a999a2e842a756f2a7e687eb40e.jpg

w międzyczasie okazało się ,że do wymiany jest - skrzynia biegów z dwumasą i sprzęgłem :) wrzuciłem więc zestaw z dwumasą SACHS i skrzynkę (o tym samym oznaczeniu)- za duzo zabawy aby wrzucic 6biegową.

.. na gorąco powiem ,że nowe felgi są zamówione- a jak to wyjdzie.. najstarsi górale nie wiedzą-- troszkę zaryzykowałem :P  czas pokaże..
 

Opublikowano

Jedne auta po sprzedaniu kol wygladaja gorzej, a inne dzieki nim wygladaja lepiej :naughty:

 

lEDqAOd.jpg

Opublikowano
  • Autor

Spy foto,  4x18x9j  jak bez naciągów, do jazdy na codzień.. myślę,że klasyczny wzór powinien być ok
min_6b61c890c0f39e4be50837ffd4d.jpgmin_0d7504e8c57e6fe78c59c5c628e0.jpg

 

min_fc566be6f3523af0cd3d74715ab.jpg

Edytowane przez Sop ek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W wolnych chwilach ..
min_212a0b0c8061fc32aba54aa78ac5906.jpgmin_8c2cbc2ae78b38786600c8afade6c69.jpg
min_3fb37f8eea68d9842d1c5e0d36cc.jpgmin_35194c88d270035cc3d2c997dff.jpg

Opublikowano
  • Autor

Małe rzeczy cieszą :kox:

min_6efed4a79bcbf9a00b8229e274f2.jpgmin_be8955bf90e28e360c77f1f85ffb.jpgmin_b24858275268e2361dc481a3648.jpg

Opublikowano

Wcale nie takie małe te rzeczy :decayed: Jaki mają wymiar?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

2x90 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki rozmiar mają opony ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

225/40/18 ;)

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie , jakich wymiarów box będzie najkorzystniejszy? Kupiłem już bagażnik bazowy płaski,, a teraz czaję się na zakup boxa :) ale zastanawiam się jaka długość ...??

1b3952d91db566ef967711f5d8d81e01.jpg

Opublikowano

Jaki bagażnik kupiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Jestem na etapie wyboru :) chce 1.80 w miarę płaski i aby miał wyprofilowane wejścia na bazę aby bardziej przylegał niż odstawał :)

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎27 o 22:03, Sop ek napisał:

Kupiłem już bagażnik bazowy płaski

Chodziło mi właśnie o to - bazowy :decayed: Coś markowego czy raczej marketowego ?

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

aguri  :) chciałem płaski, znalazłem ten , miał dobre opinie więc wziąłem :dancing:

https://www.ceneo.pl/22409650

23519233_1725903981050992_8692268180714625684_n.jpg

Opublikowano

Damian widzę zima nie rozpieszcza :) 

Do tych "prętów" przydałby się niski opływowy  bagażnik  ;) 

Opublikowano
  • Autor

Nie tylko zima :) 7dniowy synek zajmie swoją fura bagażnik, więc będzie trzeba swoje graty gdzieś wrzucać :kox:

Edytowane przez Sop ek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.