Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 8.08.2018 o 21:39, Sop ek napisał:

dzisiaj zrobiłem trase Szczecin - - >Bochnia ok 700km

 

Czesto bywasz w tych okolicach? z chęcią by sie auto oglądnęło :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.08.2018 o 22:38, Shiver napisał:

Czesto bywasz w tych okolicach? z chęcią by sie auto oglądnęło :D

Raz na rok ;) do rodziny wpadamy na wakacje 

Opublikowano

Nie, nie u mnie poprostu jeszcze profil nie zaktualizowany :P na pokladzie b7, 20" fajnie by bylo bo fajny spasik i nie bedzie mega nisko, ale coz latalem w b5 na glebie kilka cm trawersy od ziemi to w b7 tez polatamy ^^ chyba najrozsadniejszym rozwiazaniem bedzie 19" bo tam jest na tyle 9.5j przy et 38 i mysle ze to bez problemu wejdzie. Te fele ktore sobie upatrzylem sa nowe, wiec raczej przymiarka odpada... ? a i rolowac nadkoli tez nie chcialem :C ale 19" przy tych parametrach mysle bez problemu wejdzie

Opublikowano
  • Autor

IMG_20180818_184255.jpg

IMG_20180818_183843.jpg

Niebawem biorę lustrzankę i idę zrobić sesje. Może coś na kalendarz będzie się nadawać :banan2:

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

Pstrykaj pstrykaj i pochwal się :naughty: one są 9J co nie ? Kapeć 225?

Opublikowano
  • Autor

Tak, 9j 225/30

Opublikowano

Fajnie siadło, tylko te hamulce psują wszystko :decayed: 

 

...chyba na przyszły sezon poszukam znowu 20" :grin:

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Fajnie siadło, tylko te hamulce psują wszystko :decayed: 

 

...chyba na przyszły sezon poszukam znowu 20" :grin:

To wiesz do kogo pisać, jak będziesz szukał kupca na obecne :D 

Opublikowano
19 minut temu, niwet napisał:

To wiesz do kogo pisać, jak będziesz szukał kupca na obecne :D 

Pytasz o roti? Bo Rohany już sprzedane ;)

Opublikowano
  • Autor

No psują :) ale prawdopodobnie będę chciał kupić coś większego, c6 ew a8 więc tymczasowo nic  nie dłubie. Czas pokaże ;)

A myślałem że co do felg to ja lubię sobie często zmieniać hehe

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano
16 godzin temu, H4mm3R napisał:

Pytasz o roti? Bo Rohany już sprzedane ;)

Tak, o roti :D 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi sprzedana, można zamknąć temat :) dzięki chłopaki za rady! Kiedyś wrócę z czymś dobrym :banan2:

Opublikowano

Wystawił felgi, sprzedał auto :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.09.2018 o 23:31, KoJ@K napisał:

Wystawił felgi, sprzedał auto :kox:


Taka dziwna sytuacja ,ale tak było :beach:

Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎09‎-‎19 o 19:47, Sop ek napisał:

Audi sprzedana, można zamknąć temat :) dzięki chłopaki za rady! Kiedyś wrócę z czymś dobrym :banan2:

Kupiłeś A6 C6 ?

Opublikowano
  • Autor

nie, obecnie poluję na działeczkę pod dom :)  synek rośnie powoli ciasno się robi na mieszkaniu z tymi wszystkimi zabawkami itp :banan3:

auto planuje kupić w maju ;)

Edytowane przez Sop ek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.