Skocz do zawartości
IGNOROWANY

duży pobór prądu na postoju


staspu

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam na imie Robert i mam problem z uciekajacym pradem w moim audi a4 b6 2.0 alt avant.Kupiłem nowy aku i prad ucieka po 2 dniach postoju. pobor pradu jest w wysokosci 0.74A przy zamknietym aucie poza tym mruga mi wlacznik swiatel awaryjnych na zamknietym aucie 5 sekund sie pali 1 gasnie i tak caly czas tak jak by sygnalizowal jakis blad moze mial ktos cos podobnego pomozcie prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U brata włącznik palił się cały czas i dochodziły kolejne objawy z elektryką i okazało się, że nie drożne odpływy i pozalewało mu elektrykę w aucie, wykładzina była mokra aż pod kanapę


tu kolega miał podobny problem, podpytaj co było przyczyną

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/144929-all-b6-podswietlenie-wlacznika-swiatel-awaryjnych-nie-gasnie/?/topic/144929-all-b6-podswietlenie-wlacznika-swiatel-awaryjnych-nie-gasnie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego zaraz zobacze co tam podeslales u mnie przestalo dzialac otwieranie bagaznika z zewnatrz pilotem moge kluczem ale przyciskiem na klapie juz nie da rady i casami cos sie dzieje z podnoszeniem szyb czyli nie dziala automatycznie przy mocniejszym nacisnieciu zeby opuszczala sie samoczynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd ucieka bo modu komfortu czy elektryki, szczytujacy zamki ze wszystkich drzwi, widże że ma któreś nie zamknięte i nie przechodzi w stan uśpienia z pozostałymi modułami. Sprawdź czy na Fisie jak zamnkniesz samochód, wszystko drzwi, maska i bagażnik zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyciągał po kolei bezpieczniki i obserwował kiedy spadnie pobór. Następnie sprawdzil od czego jest bezpiecznik i zagłebiał sie dalej poprzez np odłaczanie modułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...