Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stukanie w prawym kole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem ostatnio A4 1,6 benzyna 95 rok wszystko super ale nagle pojawiło się stukanie wprzodzie z prawej strony . Jest to głośny stukot , jak przyspieszam to on też jak zwalniam to on tak samao. Przesiedziałem dzisiaj 2 godz w kanale z kumplem patrzeliśmy zawieszenie zdjeliśmy koło podniesliśmy na kołki i jechaliśmy i nie mamy pojęcia co to jest. A żeby było fajniej zjechaliśmy z kanału i nic nie puka mineła godzinka i znowu zaczeło. Autko prowadzi się dobrze nie nosi przy hamowaniu też pk . Czy spotka się ktoś z takim czymś i co to może być?

[ Komentarz dodany przez: wiki: 24-02-2007, 23:34 ]

regulamin kolego !

Opublikowano

Stawiam na dolne wahacze :rolleyes:

Na forum o stukach w zawieszeniu jest cala epopeja.

Opublikowano
  • Autor

sprawdzałem wahacze są ok , puka na równej drodze jak i dziurach a uderzenia zminiaja częstotliwość z wraz z rędkością jade szybciej stuka szybciej i na odwrót ,

tak jak w rowerze włożył bym sobie plastik między szprychy

Opublikowano
sprawdzałem wahacze są ok , puka na równej drodze jak i dziurach a uderzenia zminiaja częstotliwość z wraz z rędkością jade szybciej stuka szybciej i na odwrót ,

tak jak w rowerze włożył bym sobie plastik między szprychy

Jak częstotliwość pukania zmienia się wraz z szybkością to pewnie któryś przegub na półosiach napędowych, jak nie zewnętrzne (przy kole) to wewnętrzne (przy skrzyni biegów). Albo sprawdzamy luzy w przegubach (góra - dół) albo podnosimy przód auta, zapalamy silnik, włączamy bieg i sprawdzamy który przegub sią rozsypał.

Opublikowano
  • Autor

brałem przód do góry no i cisza

Opublikowano

witam ja tez walcze z tym problemem drugi tydzien i nic :evil: bylem juz u szpecow w okolicy co jeden to inaczej gadal objawy mam identyko jak ty piszesz wymienilem juz koncowki drazkow,amory,klocki z tarczami i nic a jedne szpec powiedzial ze skrzynia do naprawy :question:

Opublikowano
  • Autor
witam ja tez walcze z tym problemem drugi tydzien i nic :evil: bylem juz u szpecow w okolicy co jeden to inaczej gadal objawy mam identyko jak ty piszesz wymienilem juz koncowki drazkow,amory,klocki z tarczami i nic a jedne szpec powiedzial ze skrzynia do naprawy :question:

Narazie będe jeździł aż samochód stanie b o niewiem co zrobić . Wymienianie wszystkiego pokolei to też nie ma sensu. Ciekawe jak to się skończy :confused:

Opublikowano
witam ja tez walcze z tym problemem drugi tydzien i nic :evil: bylem juz u szpecow w okolicy co jeden to inaczej gadal objawy mam identyko jak ty piszesz wymienilem juz koncowki drazkow,amory,klocki z tarczami i nic a jedne szpec powiedzial ze skrzynia do naprawy :question:

Najważniejsze, przguby tez wymieniłes :?:

Opublikowano

witam po przejechaniu 90km nie slyszalem pukania ,przeguby to nioe sa bo by pukalo na okraglo doszlem ze to jest dolny tylni wachacz ma luz jutro zmienie go chama:)dowalilem troche smary w ta gume i nie puka takze mysle ze toto

Opublikowano
  • Autor
witam po przejechaniu 90km nie slyszalem pukania ,przeguby to nioe sa bo by pukalo na okraglo doszlem ze to jest dolny tylni wachacz ma luz jutro zmienie go chama:)dowalilem troche smary w ta gume i nie puka takze mysle ze toto

napisz jak bedzie po wymianie wahacza, powiem ci szczerze że mój dolny tylni wahacz też nie wygląda najlepiej ale zdaje mi się że pukanie jego powinno być nie co inne, a nie zmieniać się jak jedzie się szybciej czy wolniej. w każdym razie daj znać czy to pomoże to też go wymienie

Opublikowano

u mnie auto oparlem na ceglach i skrecajac kolami widac jak ten wahacz chodzi na boki luz mam na tym wahaczu nie od strony kolo tylko z tylu te mocowanie dodam ze dzis przelecialem 90 km bez pukania:)

pozdrawiam

[ Dodano: 28-02-2007, 17:55 ]

witam kolege kaldziu u mnie po wymianie dolnego wachacza jak by reka odjal zadnych stokow zamieszcze fotke gdzie to pukalo :cool::a4fan:

tocos.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.