Treść opublikowana przez kaldziu
-
[B5 AAH] Nowi silnik gdzie kupić i kogo polecacie
ok dzięki pozdrawiam
-
[B5 AAH] Nowi silnik gdzie kupić i kogo polecacie
Cześć Panowie Jestem posiadaczem A4 1,6 benzyna 74 kW z 95 roku . Użytkuje go najczęściej moja żona. Od jakiegoś czasu pojawił sie problem z mocą, szczególnie na zimnym silniku szarpał, gasł ciężko było ujechać, aż ostatnio niespodzianka w niedziele spr. stan oleju był ok . Moja kobietka przejechała może 8 km , furka zaczeła tracić moc zapaliła się lampka oleju i samochód zgasł. Po chwili sprubowała znowu odpalić, zaskoczył tak jak by było wszystko ok, przejechała może 500m ponownie kontrolka oleju samochód zamuilł i tak na siłę kolejne 500 m przejechała. Jak później sprawdziłem olej nie było nic. Zaciągam jutro do mechanika i przypuszczam że wyrok będzie jeden ZATARTY SILNIK Panowie macie jakieś sprawdzone , godne polecenia miejsca gdzie mógł bym kupić silnik sprawa jest PILNA jestem z Bydgoszczy ale jak będzie trzeba gdzieś podjechać to da się załatwić pozdr i dzięki
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
U mnie też waliło na ustępach ale badziej z tyłu , każda hopa znaczyło walnięcie. W moim przypadku to były tuleje matalowo - gumowe przy belce tylniej. Wymieniłem i bajka. Same tuleje to taniocha, ale roboty sporo bo belke trzeba ruszyć pozdrawiam
-
[B5 ADP] problem z biegami
A wjaki sposó sprawdźić poziom oleju w skrzyni A4 B5 sorrki że tak z kosmosu
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
w MTU AC zniżka 0% OC40% rocznik 1995 zpłaciłem około 1600 złrozłożone na 4 raty ale w tym roku chyba zrezygnuje z AC dużo siana
-
wspomaganie buczy ,cięzko chodzi, koniec pompy?
wspomaganie buczy ,ciężko chodzi, koniec pompy? Stan płynu jest za wysoki jakie konsekwencje może to mieć? Jeżeli to pompa to ile może kosztować pompa + wymiana? pozdrowionka dużo pytań
-
Problem z biegami 1 i R
sprawdzałem olej jest ok jeżeli jade powolutku i wrzucam 1 bieg jest ok , ale jak się zatrymam to już róznie bywa raz tak jak powinno byc a nieraz to problem
-
Problem z biegami 1 i R
Mam problem przy wrzucaniu 1 i r biegu bardzo ciężko się go wrzuca a nieraz chodzi idealnie. Czy są jakieś sposobu usprawnienia tego czy czeka mnie większa robota . Zna ktoś może przybliżony koszt naprawy? pozdrawiam
-
wspomaganie kierownicy
dzięki za rade mam nadzieje że do tego nie dojdzie muszę to jak najszybciej sprawdzić pozdro
-
wspomaganie kierownicy
też tak myślałem ale jest ok, jeszce nie wymieniałem tam płynu ani nie dolewałem jaki płyn sie stosuje
-
wspomaganie kierownicy
często zdarza się że przy skręcaniu w miejscu lub przy wolnej jeździe coś mi buczy co to może być czy to normalne dzięki za pomoc [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 27-04-2007, 08:48 ] prosze nazwac teamt zgodnie z regulaminem
-
[1.6] Wymiana tarcz i klocków hamulcowych TYŁ
mam pytanko a jaki jest przybliżony koszt kocków do tyło i oddzielnie tarcz? podro
-
[B5] Lampka/funkcja na wyświetlaczu
dzięki wielkie za pomoc dokładnie o to mi chodziło
-
[B5] Lampka/funkcja na wyświetlaczu
mam A4 1.6 lampka na wyświetlacza komputera o wyglądzie kółko w środku km/h a z lewego boku jedynka lub prawego dwójka . co to jest do czego służy ? Można ją włączać i wyłączać jeżeli chodzi o tę funkcje [ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 05-03-2007, 23:19 ] Nazywaj porzadnie tematy !!
-
dziwne stukanie
dzisiaj byłem na szarpakach 15 min cudował oglądał świecił wzystko git, min luzik na wahachaczu jednym donym ale wogóle niesłyszalny sprawdził amory czy spręzyna nie stuka no i nic .Najlepsze jest to że jak jechałem to najpierw przez 3km tak stukało a później cisz prajechałem z 30 km i nic i bądź tu mądry haha
-
dziwne stukanie
to alu jakie najlepiej kupić ( rozmiar )i czy to stukane może być winą rozmaiaru?
-
dziwne stukanie
narazie mam zwykłe na zime 195/55/R15 a alusy dopiero na wiosne
-
dziwne stukanie
to jest ciekawy temat .Moje autko zachowuje się identycznie, też puka coś przy prawym kole jak jade szybciej to stukanie przyśpiesza jak zwalniam to ono też. Raz stuka a raz nie nie mam pojęcia co to może być . Prawda jest taka że prawy dolny tylny wachacz nie wygląda najlepiej ale go też słysze cicho i brzmi inaczej a tamten dźwięk cz równ droga czy nie to wali wkurza mnie to strasznie .... co to kurcze jest?
-
stukanie w prawym kole
napisz jak bedzie po wymianie wahacza, powiem ci szczerze że mój dolny tylni wahacz też nie wygląda najlepiej ale zdaje mi się że pukanie jego powinno być nie co inne, a nie zmieniać się jak jedzie się szybciej czy wolniej. w każdym razie daj znać czy to pomoże to też go wymienie
-
jak fajnie zroić A4 1,6
Kupiłem niedawno A4 i się w niej zakochałem ,jestem trochę laikiem jeżeli chodzi o samochody . Chciałbym poprawić wygląd A4 od czego powinienem zaczać jakie są najlepsze sposoby , moe jakieś linki do takich stron pozdrawiam , zgóry dzięki pozdrawiam
-
stukanie w prawym kole
Narazie będe jeździł aż samochód stanie b o niewiem co zrobić . Wymienianie wszystkiego pokolei to też nie ma sensu. Ciekawe jak to się skończy :confused:
-
stukanie w prawym kole
brałem przód do góry no i cisza
-
stukanie w prawym kole
sprawdzałem wahacze są ok , puka na równej drodze jak i dziurach a uderzenia zminiaja częstotliwość z wraz z rędkością jade szybciej stuka szybciej i na odwrót , tak jak w rowerze włożył bym sobie plastik między szprychy
-
Pasek rozrządu jakiej firmy najepiej
Kupiłem właśnie A4 z 95 no i chciałbym tak na wszelki wypadek wymienić pasek rozrządu jakiej irmy polecacie ile wytrzyma i jakie to są koszty pzdrawiam [ Komentarz dodany przez: wiki: 24-02-2007, 23:30 ] kolega nie stosuje się do obowiązującego tu regulaminu
-
stukanie w prawym kole
kupiłem ostatnio A4 1,6 benzyna 95 rok wszystko super ale nagle pojawiło się stukanie wprzodzie z prawej strony . Jest to głośny stukot , jak przyspieszam to on też jak zwalniam to on tak samao. Przesiedziałem dzisiaj 2 godz w kanale z kumplem patrzeliśmy zawieszenie zdjeliśmy koło podniesliśmy na kołki i jechaliśmy i nie mamy pojęcia co to jest. A żeby było fajniej zjechaliśmy z kanału i nic nie puka mineła godzinka i znowu zaczeło. Autko prowadzi się dobrze nie nosi przy hamowaniu też pk . Czy spotka się ktoś z takim czymś i co to może być? [ Komentarz dodany przez: wiki: 24-02-2007, 23:34 ] regulamin kolego !