Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilizer - problem z odpaleniem auta


pershing1899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pewien problem. Złamał mi się w trasie kluczyk (tzn. kluczyk od reszty), więc aby dojechać do domu musiałem go kleić i też tak zrobiłem. Auto odpalało normalnie. Jednak znowu się kluczyk ułamał i teraz gdy próbowałem go kleić kolejny raz (wiem, wiem, trzeba było od razu wymieniać kluczyk...) wyskoczyła kontrolka immobilizera (pomarańczowy samochód z kluczykiem). I jak próbuje odpalić auto kluczykiem sklejonym to się odpala i po chwili gaśnie. 

I moje pytanie. Co mam dalej zrobić? Czy kluczyk jest źle sklejony? A może coś się w aucie odkodowało i bez mechanika się nie obejdzie? Co dalej powinienem zrobić?

Z góry dziękuję za pomoc, jeżeli coś niejasno napisałem to proszę pytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenie cewki od IMO.  Pod górną połówki osłony kiery.  Kostka 2 pin. Często ona szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zawioze stary klucz do naprawy i zrobią mi nowy kluczyk to odpale normalnie auto, czy będę musiał dać samochód do mechanika w celu odblokowania auta? Jaki jest koszt zrobienia takiego kluczyka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie musisz robić kluczyka, jeśli chcesz się pozbyć immo i nie zależy ci na nim kup emulator immobilizer kosztuje już od 60-70 zł.  Z instrukcją od razu 3 kabelki podłączyć do kostki immo auto śmiga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz kluczyk .W niektórych wystarczy przełożyć pastylkę a w innych trzeba kodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...