Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdjęcia avanta na Eibach Pro Kit z 1BA


rafalpe

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś zdjęcia avanta na sprężynach eibach pro kit -35/-30 założonych na zawias 1BA bez zmiany amorków na niższe?

dodatkowo na Allegro są eibachy pro kit i jeden zestaw to -30/-30 a drugi -35/-30. Czy to dwa różne zestawy czy raczej pomyłka sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinowałem z pro kit na 1ba. Zwróciłem je.
Ludzie piszą że jest ok, pytanie co rozumieją przez to pojęcie ok? Mam naprawdę dobre amorki ba i z tymi sprężynami nie czułem auta jak na zwykłych. Na prostej spoko, wygląd i prowadzenie ale u mnie jest sporo poprzecznych nieruchomości i auto było niemiłosiernie nerwowe. Trochę tył uciekał a raz przód jak dodałem gazu i hopka na asfalcie. Po 3-4 dniach wróciłem do ba i teraz w piątek zakładam be, przód i tył.
Auto siada niżej przed pro kitem miałem 69 po 65-66 zależy którą kategorię wagowo dostaniesz.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem a6 c5 to założyłem -35/-35 na seryjne amory i przejechałem tak kilkanaście tys km. Złego słowa nie powiem [emoji4]
w b8 tez planuję zrobić taki zabieg. Zastanawia mnie czy na -35/-30 tył siądzie równo z przodem i będzie to pięknie wyglądać [emoji4]

Jazda zwykłymi amortyzatorami na skróconych sprężynach to nie ma w ogóle porównania do nawet 1be takiego zwykłego.
Można jeździć jak komuś to nie przeszkadza to prawda ale jeśli ktoś chce mieć pół środki to już jego sprawa.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...