Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CARACTERE 1.9 AVF by Adakiahz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj,

Ładny czarnuszek ;D

Co to za kółka?

Jak sobie poradziliście z poprzeczną śrubą trzymającą 2 górne wahacze?

Bez palnika się obeszło?

Jakie górne wahacze wrzuciłeś?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, black4 napisał:

Witaj,

Ładny czarnuszek ;D

Co to za kółka?

Jak sobie poradziliście z poprzeczną śrubą trzymającą 2 górne wahacze?

Bez palnika się obeszło?

Jakie górne wahacze wrzuciłeś?

Pozdrawiam

Dare LM 18" ;)
Najpierw spryskane wd, oklepane młoteczkiem, znowu wd, póżniej odkręcenie nakrętki, następnie młoteczek i od strony nakrętki biłem w ta śrubę. Klucz oczkowy 16 długa przedłużka i kręciłem ja w lewo i w prawo, aż puściła no i potem tylko ja wybić i po sprawie ;) 
A wahacze chyba z krafta nie pamietam teraz ;d

Edytowane przez Adakiahz

Opublikowano

Fajnie, dzięki :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Z czarnymi rantami lepiej :) 

Opublikowano

ale czarnuch!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update po zlocie Hall od Stars

7561062e3f79dadcmed.jpg

74bd14efb94df773med.jpg

deadad3d21228e7dmed.jpg

Opublikowano

Witam.
Mega smoła,ladny czarnuch![emoji2]
Ale te srebrne relingi to co tam jeszcze robia? Przeciez to -5 do wizerunku w tym wydaniu![emoji12][emoji23]
Rozumiem,ze jest plan na ich wymiane na wersje black?...

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, RobsonSNC napisał:

Witam.
Mega smoła,ladny czarnuch!emoji2.png
Ale te srebrne relingi to co tam jeszcze robia? Przeciez to -5 do wizerunku w tym wydaniu!emoji12.pngemoji23.png
Rozumiem,ze jest plan na ich wymiane na wersje black?...

Haha, zgadza sie, plany sa : D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja zamiana felg na Styling 63, 2x9j i 2x10j ;) taki kolor był, ale będzie po zimie prawdopodobnie zmieniony ;) 
Doszło do tego założenie dziennych w kierunkowskazach, naprawa podnośnika szyb, wymiana przepalonych ledów. Wymiana kompletu wahaczy z przodu i kupienie multimedialnej zmieniarki do radia ;)

 

62e0354ac454d66egen.jpg

700d710803330ca6gen.jpg

45f8401640fb0c2cgen.jpg

a69568d7fab7e598gen.jpg

25dfd4a9db684e54gen.jpg

8378db780f03e5ebgen.jpg

85b1e223f370e30egen.jpg

Opublikowano

Szalejesz [emoji41] w niedziele sprawdze czy wszystko dobrze ogarnięte [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakie wahacze dawałes ,nic sie nie chwaliłes na mordoksiazce[emoji848]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka modyfikacji było, felgi poszły w czarny kolor, przerobiona została tylna dokładka caractere i wydech na dwa kominy, z końcówkami buzzer zz93x, i dołożony dyfuzor z b7 :) 

Kolejny mod to odmalowanie zacisków w żółty kolor. 

ab1addc18be1f2a9med.jpg

3c9be56bb4edd699med.jpg

440b859e0788eb0bmed.jpg

5413262b28c03c93med.jpg

745416f194a2f47amed.jpg

d46ae2bd46ae798bmed.jpg

5b124ce0467dea79med.jpg

3a49bd00af78b53fmed.jpg

d44ae5be373f5e1cmed.jpg

Opublikowano

Taka chce za***iste wszystko jak to gada ?

Opublikowano

ach ten kolorek ?

Opublikowano

Witaj, 

Pakiet Caractere unikat, świetnie całość wyszła :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.05.2018 o 07:32, marekgolczynski napisał:

Taka chce za***iste wszystko jak to gada ?

Szczerze nic się nie zmieniło po wywaleniu końcowego :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po wycieciu środkowego tłumika dźwięk bardzo się zmienił podczas przyspieszania, na szczęście nie ma astmy ani nic z takich rzeczy. Na dniach nagram jakiś filmik i wrzucę póki co update z felgami. Poszły w srebrny kolor, a tylne lampy trochę inaczej oklejone. 

a9b807e889a1d154med.jpg

5cd0615f0c723f01med.jpg

Opublikowano

No i szczerze mówiąc ten wygląd po zmianach robi robote?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

No i szczerze mówiąc ten wygląd po zmianach robi robote?

No trochę zmian było. Ogólnie to pozbylem się 10j z tyłu bo lakier z błotnikow to mi już płatami odpada i mam teraz 4x10j i jest elegancja można to niżej posadzić na wiosnę :D

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wymiana końcówek drążków kierowniczych, okazało się że były nawet oryginalne co mnie zdziwiło 

IMG_20181107_133308.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.