Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączanie silnika podczas jazdy


Jan Rumin

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy a4 B7 1,6 2005r. na ułamek sekundy wyłącza się silnik. Jeżeli jest na biegu to natychmiast zaskakuje ponownie. Natomiast jeżeli jest na luzie to jest wyłączony.Podczas jazdy czuć szarpnięcie wyłączającego się silnika. Co może być przyczyną?

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.
Zapraszam tu ->Regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podstawowa czynność to podpięcie pod VAGA odczytanie i wklejenie tutaj kodów błędów.Inaczej jak ma ci ktokolwiek pomóc.Przyczyn takiej usterki mogą być setki

 

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu silnika zapala się kontrolka silnika i ESP. Po chwili silnik można uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% do wymiany jest przekaznik w ECU, w ASO jakieś 100zł, chodzi o ten szary, u mnie miał numer numer 614 ale one z kazda aktualizają ida z numerm do góry, jak kupiłem nowy miał juz numer 644, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2017 o 14:08, salamon napisał:

Kolego podstawowa czynność to podpięcie pod VAGA odczytanie i wklejenie tutaj kodów błędów.Inaczej jak ma ci ktokolwiek pomóc.Przyczyn takiej usterki mogą być setki

 

 

Dzięki za podpowiedzi. Przekażę je mechanikowi bo Audi stoi już u mechanika (nie będę odbierał od niego ). Pozdrawiam wszystkich B- siudemkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, różne przypadki, np jadę wciskam sprzęgło odpuszczam gas i silnik spada na 0 obrotów, czasem szarpał, raz mi się na zakręcie do zjazdu wyłączył, brak wspmagania, panika , metalowe barierki :D Wyczyściłem przepustnice bo miałem wcześniej problem z odmą i ją syfem zarzuciło, po wyczyszczeniu przepustnicy jak ręką odjął, nie masz czasu, doświadczenia, nie chce Ci się wykręcać? użyj środka do czyszczenia przepustnic liqui moly albo carramba, polecam w wielu przypadkach elegancko załatwiło sprawe jak nie było czasu i dojścia to masz taki długi wężyk, spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...