Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TRYB AWARYJNY, KONTROLKI OD BIEGÓW ZAPALIŁY SIĘ NA CZERWONO, ODŁĄCZYŁ SKRZYNIE BIEGÓW TIPTRONIK


AUDI A4 B7 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

A wiec, mam taki problem, kupilem nie dawno audi a4 s4 b7 z 2005 roku 3.0 quatro ( tiptronic ) z chippem na 267 km i 530 nm momentu obrotowego.

Podczas jady auto wpadało mi w tryb awaryjny przy zmianie z 3 na 4 bieg i jechala caly czas na 3 biegu ( automat ) po zgaszeniu auta i zapaleniu tryb awaryjny ustępował, lecz sytuacja powtarzala sie co chwile, chyba ze dalo sie jej wiecej gazu, przeciągneło sie do 5 tys obrotów, z trudnosciami przerzuciła na 4, 5, 6 bieg. 

Pewnego dnia jadąc na polnej drodze 20km/h dałem lekko gazu i był huk i juz nie chciala dalej jechac i zapaliła sie kontrola trakcji, bylo slychac jak cos w skrzyni sie przelacza lecz auto nie jechalo.

Zna ktos odpowiedz co mogło sie stac ? 

Miedzy czasie jak jeszcze auto jezdzilo to raz zajechalem na stacje i patze ze plama pod maska, i okazalo sie ze waz odczepil sie od chlodnicy i wyciekl caly plyn chlodzacy, tez nie wiadomo z jakiej przyczyny moglo sie takie cos stac.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle tematów zakładasz w jednej sprawie?

Widzę, że jesteś z Torunia, dlatego podpowiem Ci jedną rzecz - w swoim mieście masz bardzo dobrego fachowca od skrzyń automatycznych. Sam u Niego robiłem i jestem zadowolony, poza tym mój kumpel też u Niego był i też jest zadowolony - koleś ma wiedzę, robi w automatach od wielu lat i jest bardzo solidny... Podjedź do Niego i się umów... Pozdrawiam...

2 minuty temu, olivierofm napisał:

Po co tyle tematów zakładasz w jednej sprawie?

Widzę, że jesteś z Torunia, dlatego podpowiem Ci jedną rzecz - w swoim mieście masz bardzo dobrego fachowca od skrzyń automatycznych. Sam u Niego robiłem i jestem zadowolony, poza tym mój kumpel też u Niego był i też jest zadowolony - koleś ma wiedzę, robi w automatach od wielu lat i jest bardzo solidny... Podjedź do Niego i się umów... Pozdrawiam...

Tutaj masz link do Jego strony: http://www.automatskrzynia.pl/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...