Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Siemanko chciałbym wam przestawić moją B6 .

Model : A4 B6
Rok: 2003
Silnik: 1.8T 163KM
Nadwozie: Avant


póki co jestem zadowolony bo przesiadka z Audi a3 8l 1.6 105KM   do B6  1.8T  163KM to nie powiem dla mnie była duża różnica .  
Myślę ze od wiosny mogę być jeszcze bardziej zadowolony  bo wleci kilka ''Modzików'' 



W najbliższym czasie wrzucę więcej zdjęć.




Plany 

 




Nowe oponki letnie
chip myśle zeby dodać cos okolo 20KM
Dokladka zderzaka tył s line na 2 fifki
Dokładka  przód zderzaka s line
odblokowanie FIS + manetki

podświetlenie przestrzeni nóg kierowcy i pasażera

Do tej pory wymienione/dodane :
-Nowe felgi 17 calowe Alutec
-Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit
-Końcówki wydechu ULTER 90mm N1-90RS
-Wymieniony olej ( Rove) + wszystkie filtry
-Gałka zmiany biegów ze zwykłej na tą z s-line
-Żarówki Osram Night Breaker H7
- Nowe Lampy tył
-Nowe welurowe dywaniki :naughty:
-Kierownica 3-ramienna
-Oświetlenie LED całego środka + tablica rejestracyjna
-CB-radio
-Podpięcie AUX do radia Concert II
-Pompa paliwa
-instalacja gazowa OPTIMA 
-przyciemnione szyby na 95%
- Żarówki LED H7
-przyciemnione tylne lampy folią
-fotele z a6 c6. Grzane , el. Ledzwia , wysuwane podnóżki.
-kompletny rozrząd INA
-hak odpinany westfalia

 

 

 

 

 

PSX_20161008_171607.jpg16779730_1367268570002055_1929992972_n.jpg
14.02.2017   Zrobiłem sobie prezent na walentynki i pozbyłem sie brewek, teraz prezentuje się dużo lepiej :D

IMG_1352.JPG




30.05.2017    podłączenie kabla aux do radia Concert II zrobione

                     nowe felgi  właśnie dziś paczka do mnie przyszła , jutro jedziemy zakładać  letnie kapcie :D
 

18836210_1477195712342673_1059021471_o.jpg
 16.06.2017

nowe felgi juz założone , dopiero teraz dodaje post ,
+ pomalowanie ramek i znaczka na czarno plastdipem.




Następna rzeczą do zrobienia będzie obniżenie zawieszenia.

19688525_1511747772220800_1999934826_o.jpg

19648168_1511747792220798_576542664_o.jpg




25.07.2017

Zmiana kierownicy na 3-ramienną 

Dzięki @kufel26

image1.JPG

21.08.2017

 Nowa gałeczka zmiany biegów

20987687_1566406200088290_691639544_n.jpg

21014485_1566406160088294_257192917_o.jpg

03.01.2018

przyciemnione szyby z tylu na 95% 

53C88945-64A9-45B8-A173-8F5A8D29C992.jpeg


- 07.02.2018
Osram night breaker nie zdały  u mnie egzaminu i poszły w miejsce świateł drogowych , a w miejsce mijania wleciały żarówki ledowe

27497625_1730782933650615_398376910_n.jpg



17.02.18

sciemnienie tylnich lamp folia .

dzieki @kufel26

B9BD819B-E873-4B0D-9BD3-A62B35F4ACDC.jpeg

 

06.03.18

Zmiana  foteli ze zwykłych naleśników na materiałowe kubełki z a6c6. Zostało jedynie podłączyć grzane d*py i elektryczne ledzwia. 

59229863-2F45-423B-B3D8-DA862A051F47.jpeg

3119BE9A-98C3-41D5-BB4A-DC4DB176847F.jpeg




14.03.18

wymiana kompletnego rozrządu INA 

 

22.05.18

 

zalozony odpinany hak westfalia 

Edytowane przez Bartek Polak

Opublikowano

Wywal brewki i działaj dalej.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 2.02.2017 o 12:42, Yuri22 napisał:

Wywal brewki i działaj dalej.

zamierzam to zrobić , tylko zastanawiam sie jak to zrobić żeby nie uszkodzić lampy.
Jak kupiłem to juz były :D

Opublikowano

Dawaj więcej fot :)

 

Brewki pewnie sa na taśme/klej. Spróbuj opalarką :P

Wal 18". Nie ma co się bać naszych dróg. Zobacz ile osób jeździ na 19 :D

Opublikowano

O widzę ktoś z mojego miasta :P Plany na mody dobre, tak trzymać, brewki koniecznie do wyrzucenia

Opublikowano
  • Autor
Dnia 9.02.2017 o 00:05, kufel26 napisał:

O widzę ktoś z mojego miasta :P Plany na mody dobre, tak trzymać, brewki koniecznie do wyrzucenia

No witam :D

brewki poleciały do kosza.

Opublikowano
  • Autor

22.02.2017
Dziś podczas otwierania schowka pasażera  ułamał sie zawias.. 

Jak myślicie , jest sens robienia tego w domowy sposób czy kupować nowy ?

IMG_1343.JPG

Opublikowano

U siebie też przerabiałem temat złamanego zawiasu. Oddałem do naprawy plastikarzowi. On to skleił, wzmocnił długim wkrętem oraz dodatkowo obspawał dookoła. Wszystko elegancko zrobione. Zapłaciłem 20 zł i już 2 lata się to trzyma.

Edytowane przez roba4b6

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

30.06.2017

Założone sprężyny Eibach Pro Kit -30mm

19648168_1511747792220798_576542664_o.jpg

 

19619570_1511759912219586_1195245107_o.jpg

19619706_1511759998886244_1179555106_o.jpg

19688185_1511760008886243_1911254450_o.jpg

19688525_1511747772220800_1999934826_o.jpg

Edytowane przez Bartek Polak

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszła paczka  z nowymi żarówkami

 

image.jpg

Edytowane przez Bartek Polak

Opublikowano
  • Autor

 

Na dniach zakładam końcówki wydechu ULTER 90mm N1-90RS

20813377_1558068700922040_2006558324_o.jpg

20813482_1558068717588705_557496744_o.jpg

Edytowane przez Bartek Polak

Opublikowano

Spawasz? Czy obejmy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Będą spawane @muunv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zamek klapy odmówił posłuszeństwa.. nie chciał się zamknąć , wymiana na nowy ?

image.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

27.09.2017

zalozone końcówki Ulter 90

F0FAB0C2-E95E-44F2-B384-B5E2228ACF02.jpeg

DCF4ADD3-2E9C-4556-9672-D25C73C17BA7.jpeg

Opublikowano

Ultery robia robote :decayed: sam u siebie na dniach zalozylem wydech od 1.8T i ultery tez wpadly na poklad :-) 

Powodzenia w dalszych modach :-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyciemnione szyby na 95% 

930A52C2-D08B-44B5-8467-85935DF395B5.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna smoła na szybach :decayed:! Mody na plus. I te piekne ulterki.

Opublikowano

Troche chamskie odciecie. :) Przod bez folii, tyl na 100%. Bylo chociaz naj jasniejsza folia przod okleic :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.01.2018 o 23:59, muunv napisał:

Troche chamskie odciecie. :) Przod bez folii, tyl na 100%. Bylo chociaz naj jasniejsza folia przod okleic :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chciałbym żeby dowód został jednak u mnie a nie na policji czy w wydziale.. :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.