Jump to content
0
maf118

[BKE] Nierówna praca silnika na biegu jałowym

Recommended Posts

WITAM PANOWIE. Potrzebowałbym pomocy możecie ocenić logi z tego co sam wiem to 4 cylinder odstaje , dodam synchronizacja rozrządu w porządku ustawiona na 0. Mam problemy z porannym odpalaniem oraz tak jakby dochodzi stukot właśnie spod 4 cylinda od strony podszybia . Autko audi a4 b7 1.9 tdi silnik BKE 116KM. Będę wdzięczny za ocenę logów. Pozdrawiam

http://vaglog.pl/log-013_6ZkDAc.html

Uwaga moderatora - Musashi: Ze względu na zamieszczenie zapytania w wątku dotyczącym innego tematu ( m.in. dotyczącym innego rodzaju silników), wydzieliłem nowy.

Zrób 13,18,23 statyczne i dynamiczne bo na tej jednej grupie nic nie da sie zaobserwowac.

jak juz bedziesz robil to mozsz zlogowac przy zapalaniu silnika - poranne odpalanie - wlasnie te grupy to moze cos pokaze.

swiece w jakim stanie? sprawdzales kilkukrotne przekrecenie na zaplon zeby lepiej dogrzac silnik np 3 razy i dopiero start czy pomoze?

WITAM PANOWIE. Potrzebowałbym pomocy możecie ocenić logi z tego co sam wiem to 4 cylinder odstaje , dodam synchronizacja rozrządu w porządku ustawiona na 0. Mam problemy z porannym odpalaniem oraz tak jakby dochodzi stukot właśnie spod 4 cylinda od strony podszybia . Autko audi a4 b7 1.9 tdi silnik BKE 116KM. Będę wdzięczny za ocenę logów. Pozdrawiam

http://vaglog.pl/log-013_6ZkDAc.html

A wiec Moniuh dzieki za odpowiedz . Swieczki mam nowe ostatnio zalozylem bo nie wiem czy byly zmieniane ,a autkiem juz zrobilem 40k wiec wymienilem i tak jak mowisz po kilkuktotnym przekreceniu nic nie daje jest tak samo. Wiec wykluczam swiece ,aku tez w porzadku. Filtry tez. Ok zrobie te logi i wrzuce. Pozdro

Może paliwo Ci się cofa i przez to masz problem z odpalaniem?

Postaw na noc auto ze spadkiem, przodem troche w dół i wtedy zobacz.

Podobno tak się to sprawdza.

Druga sprawa to jak to jest z tymi świecami?

Bo są jakby dwie wersje, że świece tylko grzeją jak jest tam -15stopni albo druga, że jednak za każdym razem...

Jak to jest?

Troche OT się robi :/

Temat o ciężkim odpalaniu jest na forum. Może tam przenieś wątek...

Swiece z tego co wiem grzeja juz ponizej 7 stopni kolego.

Czekam na wypowiedz autora tego tematu. Zobaczymu co on powie jesli zajrzy tutaj. ;)