Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B8 2.0 TDI CAHA AVANT
(auto kupione w maju 2016 roku)

Zdjęcie świeżo po zakupie maj 2016
c5f0b0cb49de31b1med.jpg

- Silnik CAHA
- Skrzynia LLQ
 

Wyposażenie A4 B8 :

- MOC 170 KM
- ZAWIESZENIE SPORTOWE (1BE)
- PRZYCIEMNIANE SZYBY
- LAMPY przód XENON
- światła dzienne
- Nawigacja NAVI MMI 3G LOW
- 4 x Elektryczne szyby
- AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania tył) z wizualizacją obrazu na wyświetlaczu MMI
- Nagłośnienie 10 głośników
- BLUETOOTH
- KIEROWNICA MULTIFUNKCJA
- Czujnik deszczu
- Czujnik rozpoznawania Swiatła
- Czujnik wilgotności powietrza
- Kolorowy wyświetlacz miedzy zegarami
- LAP TIMER
- GAUGE TEST / NEEDLE SWEEP
- Pakiet oświetlenie LED w przestrzeni nóg z regulacją na MMI
- Funkcja wychodzenie z domu LEAVING HOME
- Funkcja przychodzenia do domu COMING HOME
- Podłokietnik przód i tył
- Blokada dla dzieci
- Regulacja położenia kolumny kierowniczej
- System Kontroli Cisnienia Opon na MMI ( TPMS/RKA )
- mocowanie fotelika dziecięcego na tylnych fotelach ISOFIX
- Wtyki pod 12 V 3 sztuki ( popielniczka , schowek w podłokietniku , bagażnik )
- Pakiet optyczny: srebrna listwa wokół szyb
- ABS
- ESP
- Reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Srebrne relingi dachowe
- 2x Poduszki powietrzne czołowe dla kierowcy i pasażera
- 2x Poduszki powietrzne boczne
- 2x kurtyny chroniące głowy
- Regulacja zasięgu reflektorów samopoziom
- Elektroniczny hamulec ręczny
- brak oznaczenia modelu i pojemności
- klimatronik
- Immobiliser

ZROBIONE:
- TEMPOMAT
- Wyłącznik AIR BAG ON/OFF
- AUDI HOLD ASSIST
- wymiana GATEWAY na FULL
- WENTYLACJA AUTA
- podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
- FELGI LATO 19' RS4 B9
- Podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb (mgiełkowe z A7)
- Lusterka zewnętrzne FOTOCHROM elektryczne, podgrzewane, składane
- DOŚWIETLENIE ZAKRĘTÓW (żarówki OSRAM)
- AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania tył i przód) z wizualizacją obrazu na wyświetlaczu MMI
- PODSUFITKA czarna S LINE
- AUDI SIDE ASSIST
- Lusterko wewnętrzne FOTOCHROM
- ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH HIGH BEAM
- Nagłośnienie BANG&OLUFSEN
- Radio DAB+
- Fotele S LINE (pakiet schowków)
- Listwy progowe S LINE
- Hamulce przód A6 C7 356mm tył S4 330 mm wentylowane (wkrótce na samochodzie)
- Zmiana zawieszenia z 1BE na zawieszenie Eibach Pro Kit przód 35mm tył 30mm (względem seryjnego zawieszenie)
- Pamięć FOTELA i lusterek
- Pełna elektryka foteli
- Rolety przeciwsłoneczne z mechaniczną regulacją na szyby boczne z tyły i roleta tylnej szyby
- Lusterka zewnętrzne FOTOCHROM elektryczne , podgrzewane , skladane , pamięć

- FELGI lato 19'' 8,5 cala ET 40
- Opony Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117 245/35
- FELGI zima 17" 7,0 cala ET 47
- Opony DUNLOP WINTERSPORT

18015967_1255126397869711_974925095_o.jpg

Edytowane przez dominis23

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

up

Opublikowano

Ładna fela ale zawias jeszcze za wysoko. Może eibach pro kit? Polecam :) Bezawaryjnosci życzę!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 22.04.2017 o 00:00, LukiKRK napisał:

Może eibach pro kit? Polecam :)

Jakie miałeś seryjne zawieszenie? 1BE? Ile siadło jeszcze na Pro Kicie? I Jak z komfortem jazdy?

Opublikowano
Jakie miałeś seryjne zawieszenie? 1BE? Ile siadło jeszcze na Pro Kicie? I Jak z komfortem jazdy?


Komfort bardzo podobny jak na 1BE. Na garbach minimalnie twardziej. Poszło z przodu 1cm z tylu 1.5cm w dół jak się już trochę pojezdzilo i ulezalo. Mogło by jeszcze bardziej ale już o niebo lepiej wygląda. Jak nie masz gwarancji to możesz pomyśleć tez o gwincie jakimś.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, LukiKRK napisał:

Komfort bardzo podobny jak na 1BE. Na garbach minimalnie twardziej. Poszło z przodu 1cm z tylu 1.5cm w dół jak się już trochę pojezdzilo i ulezalo. Mogło by jeszcze bardziej ale już o niebo lepiej wygląda. Jak nie masz gwarancji to możesz pomyśleć tez o gwincie jakimś.

 

Gwint raczej nie wchodzi w grę, brat jeździ na gwincie w B6 i tylko pluje sobie w twarz po co to zakładał. 

Zawieszenie 1BE już samo w sobie jest bardzo sztywne. Nie chciałbym jeszcze bardziej utwardzić zawiasu. Jeździłem w poprzednim samochodzie na M Pakiet'owskich amortyzatorach + Eibach Sportline, zeszło w dół ładnie, ale komfort odszedł znacznie...

Opublikowano

ProKit jest delikatniejszy niż sportline na pewno. Minimalna różnica niż 1BE. A tez jestem przeczulony na punkcie komfortu :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, LukiKRK napisał:

ProKit jest delikatniejszy niż sportline na pewno. Minimalna różnica niż 1BE. A tez jestem przeczulony na punkcie komfortu :)

Pomyślę nad tym. :)

I sorry za OT do autora wątku. :P

Opublikowano
  • Autor

Spoko sam się zastanawiam nad obniżeniem więc warto poczytać co i jak. Przy Ibizie miałem eibach pro kit i oryginał amortyzator Sachs w wersji sport i powiem że po miesiącu jeżdżenia człowiek się przyzwyczaja tylko bardzie uważa na naszych polskich drogach :)

Opublikowano

Tylko tutaj przy naszym zawieszeniu 1BE, które już jest obniżone o 20 mm w stosunku do seryjnego, nie zejdzie z przodu niżej jak 1 cm o czym z resztą wspominał kolega @LukiKRK

Jak sam producent pisze  "Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia." 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Mango155 napisał:

Tylko tutaj przy naszym zawieszeniu 1BE, które już jest obniżone o 20 mm w stosunku do seryjnego, nie zejdzie z przodu niżej jak 1 cm o czym z resztą wspominał kolega @LukiKRK

Jak sam producent pisze  "Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia." 

Właśnie wiem że jest to liczone od seryjnego co wielkiej różnicy nam nie robi. Chociaż zawsze jest to w dół

Opublikowano
Teraz, dominis23 napisał:

Właśnie wiem że jest to liczone od seryjnego co wielkiej różnicy nam nie robi. Chociaż zawsze jest to w dół

Na samych sprężynach nie ma opcji niżej zejść. I teraz tylko pytanie czy gra jest warta świeczki...

Opublikowano
  • Autor

Może któryś z chłopaków tak miał i się wypowie czy warto i jak prezentuje się samochód przed i po.

Opublikowano
  • Autor

Na taśmę podobno lepiej się trzyma ;)
 

18120491_1262054540510230_1404139751_o(1).jpg

Opublikowano
Dnia 24.04.2017 o 09:12, dominis23 napisał:

Może któryś z chłopaków tak miał i się wypowie czy warto i jak prezentuje się samochód przed i po.

U mnie w opisie samochodu masz zdjęcia przed i po Eibachu. Różnica niewielka, ale przyjemna dla oka. A sprężyny same nie kosztują tyle co inne zawieszenie. Więc myślę że warto czy H&R czy Eibach same sprężyny walnąć.

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, LukiKRK napisał:

U mnie w opisie samochodu masz zdjęcia przed i po Eibachu. Różnica niewielka, ale przyjemna dla oka. A sprężyny same nie kosztują tyle co inne zawieszenie. Więc myślę że warto czy H&R czy Eibach same sprężyny walnąć.

Łukasz coraz bardziej namawiasz a tym bardziej że koszty nie duże. Póki co pewnie odpuszczę bo dopiero co założyłem progi przedni zderzak przed liftem sline i czekam z pogoda na tylni zderzak sline :)

Opublikowano
Łukasz coraz bardziej namawiasz a tym bardziej że koszty nie duże. Póki co pewnie odpuszczę bo dopiero co założyłem progi przedni zderzak przed liftem sline i czekam z pogoda na tylni zderzak sline [emoji4]


No wiadomo że wszystko małymi kroczkami ale zawsze do przodu. Wymiana springow to jeden z najpopularniejszych modów na świecie bo Audi trochę na zapas zostawiła miejsca w nadkolach. Stąd po dystansach sprężyny takie popularne :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.