Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI AJM - prośba o analize logów dynamicznych 011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Posiadam Audi A4 1.9 TDI AJM 116KM 2000r na pompowtryskach.

Klasycznie brak mocy. Błąd który się pojawia to 17964 - Regulacja ciśnienia doładowania ( P1556 - 35 - 10 nieosiągnieta granica regulacji )

http://vaglog.pl/log-011_66fTt9.html

http://vaglog.pl/log-011_t24h1.html

Samochód od czasu do czasu wchodził w tryb awaryjny, aktualnie cały czas nie ma mocy błąd wyskakuje zaraz po skasowaniu. Nie zauwazyłem także aby sztanga przy turbinie w ogole sie ruszała po dodawaniu gazu oraz robieniu "nastawów" podstawowych, także nie wiem czy to kwestia nieszczelnosci przewodów, zaworu N75 czy po prostu zapiekły sie już kierownice w turbinie i trzeba regenerowac.

Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

 

Opublikowano
17 godzin temu, wujaszq napisał:

Witam! Posiadam Audi A4 1.9 TDI AJM 116KM 2000r na pompowtryskach.

Klasycznie brak mocy. Błąd który się pojawia to 17964 - Regulacja ciśnienia doładowania ( P1556 - 35 - 10 nieosiągnieta granica regulacji )

http://vaglog.pl/log-011_66fTt9.html

http://vaglog.pl/log-011_t24h1.html

Samochód od czasu do czasu wchodził w tryb awaryjny, aktualnie cały czas nie ma mocy błąd wyskakuje zaraz po skasowaniu. Nie zauwazyłem także aby sztanga przy turbinie w ogole sie ruszała po dodawaniu gazu oraz robieniu "nastawów" podstawowych, także nie wiem czy to kwestia nieszczelnosci przewodów, zaworu N75 czy po prostu zapiekły sie już kierownice w turbinie i trzeba regenerowac.

Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

 

Dobrze kumasz ...Turbina nic nie dmucha  zdejmij wężyk z gruszki i sprawdź czy w nim jest podciśnienie ( na zapalonym silniku ) jeśli nie ma to trzeba szukać w układzie sterowania turbiną ...pompa wekum-wężyki zawór N75 .A jeśli w tym wężyku podciśnienia jest  to po nałożeniu na gruszkę sztanga musi iść na maksa do góry Jeśli nie idzie to do sprawdzenia grucha czy nie poszła w niej  membrana ..A jeśli okaże się że grucha jest ok to turbina zawalona i stoi geometria ..(na stół i czyszczenia ) to tyle ode mnie  ;)

Opublikowano

Sztanga powinna się wciągnąć od razu po odpaleniu auta. Przy przegazówce możesz nie zauważyć ruchów sztangi. Gruszkę sprawdzałeś?

Zrób loga 11BS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.