Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak powinna wyglądać antena do radia audi chorus 2 a4 sedan


ucho6565

Rekomendowane odpowiedzi

witam

otóż Mój problem polega na tym że moje radio chorus 2 gubi zasięg radiowy,zaglądałem do anteny i jakby czegoś brakowało, ponad to pilot centralnego zamka nie działa z daleka,nie działa otwieranie bagażnika z pilota, i do tego jeszcze ogrzewanie tylnej szyby .Mam pytanie może ktoś z was wie jak powinna wyglądać oryginalna antena do tego radia ze schematem podpięciem kabli ?? Z Góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłeś razem z radiem czy wymieniałeś ,tą antenę którą teraz masz sprawdzałeś może się coś wypieło.Chodzi o wzmacniacz antenowy

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kupiłem to auto nie dawno i nie mam pojęcia co tam było wcześniej jakie radio itd ale ogólnie czy wiesz jaki wzmacniacz jaki model wzmacniacza powinien iść do tego chorusa ? bo może dlatego gubi bo jest od innego modelu zrobię potem zdj to może coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,obejrzyj najpierw jak wygląda wzmacniacz antenowy w sedanach lubiło coś tam nie domagać jakiś plastik pęknięty jakieś rozszczelnienie itp,sprawdz go 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten wzmacniacz ma coś wspólnego z zasięgiem pilota od centralnego? bo u mnie jak pisałem słaby zasięg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz go z tyłu przy dachu pod plastikową listwą.Piloty to osobny temat.

2023775200_1380408218_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem w szybie tam po stronie pasażera jest taka metalowa srebrna puszka od niej wychodzi różowy wtyk i brak kabla jest przy tym po lewej str od kierowcy jest taka płaska płytka wchodzą tam 4 kable i wychodzi z tego masa dodam potem jakoś dodam zdj i w tym pytanie który z nich to wzmacniacz anteny ? 

Zawartość dodana 1 minute later

i to by była antena od mojego chorusa ? u mnie inaczej to troche wyglada inny typ mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...