Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8 125KM ARG - przetarty wąż


PC06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio przy okazji przeglądu instalacji gazowej w moim Audi A4 B5 1.8 125KM ARG, rocznik 1999 okazało się, że mam przetarty jeden z węży pod maską (znajduje się pomiędzy pokrywą góry silnika a zbiorniczkiem na płyn chłodniczy). Symbol jaki widnieje na tym wężyku to "06B 133 783C". Wydaje mi się, że jest to wąż od podciśnienia (czy mam rację?) bo gość powiedział, że mam na benzynie trochę za wysokie obroty na wolnych.

Gdzie dostanę taki wąż ? Czy możecie mi podać link lub adres do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego który może mieć w asortymencie taki wężyk ? Jestem z okolic Krakowa i w jednej z dużych hurtowni w jakich pytałem niestety nie posiadają.

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez PC06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie ten numer w google i będziesz miał do wyboru do koloru :D

Na pewno dobry numer zapisałeś? Nie wiem czy to nie przypadkiem wąż idący do odmy.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zmieniałem węże chyba z 2 lub 3, kupiłem w ASO. Ten co wkleiłeś chyba również :) Któryś bym właśnie od podciśnienia, ale nie wiem czy to ten, bym zajrzał pod maskę to bym Ci pokazał który to był :D Ciężko może być Ci je dostać gdzie indziej, no i trochę zapłacisz za ten wąż  :) Oklej na razie taśmą izolacyjną cały i nawiń troszkę tej taśmy, a nie jedna warstwa, zamów wąż, taśma na razie coś tam powinna pomóc, ale problemu raczej w ten sposób nie rozwiążesz :) Po zmianie możesz również zaadoptować przepustnicę.

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...