Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje z 2-latkiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po to jest forum aby wyrażać na nim swoje opinie. Piszesz o Tunezji to napisałem co o tym myślę.
Osobiście nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał problem z zatruciem dziecka w Grecji. Nie ma co porównywać Grecji do Egiptu czy Tunezji.
Kolego masz krótką pamięć, zamach który był w Tunezji w 2015 był przeprowadzony w kurorcie na plaży ! mino wszystko życzę Ci udanego a przede wszystkim spokojnego i bezpiecznego urlopu.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3916519,zamach-w-tunezji-jest-nagranie-ze-strzelaniny-na-plazy-w-kurorcie-susa-zdjecia-video-18,id,t.html
 

We Francji też się tłuką co chwilę, na Greckiej wyspie bodajże Lesbos też było trochę gorąco ostatnio. Każdy organizuje urlop jak uważa , my chcieliśmy czegos fajnego spróbować... Mamy hotel z aqua parkiem więc pewnie z córa prawie w cale nie będziemy z niego wychodzić ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A jak dla mnie jak wakacje, to bez dzieciaków, wakacje to wakacje, chce się odpocząć, a nie martwić, że dziecko kupkę w basenie zrobiło. Dziadkowie będą mieli przerypane ze mną :grin:


A tak co do tematu, nie myślałeś nad Chorwacją? Bezpiecznie, spokojnie, pewna pogoda, a Chorwaci by najchętniej "w tyłek wleźli" [emoji6] Jedyne co Ci mogę doradzić jeszcze, to to, żebyś jak miał możliwość, szukaj hotelu z basenem. Słona woda nawet dla mnie była już uciążliwa, a już nie mówię o kamienistych plażach.

A my z żoną jesteśmy zdania , że wakacje organizujemy typowo pod dzieci .. może to z nami jest coś nie tak ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
33 minuty temu, talib1990 napisał:


A my z żoną jesteśmy zdania , że wakacje organizujemy typowo pod dzieci .. może to z nami jest coś nie tak ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Różnice w poglądach to pewno kwestia wieku ;)

Opublikowano

Czytam i czytam :D 

Chyba mało z dziećmi jeździcie :P moja kuzynka z dzieciakami "opierdoliła" pół światku ;D najdalej Kuba synek 4lata a młoda niecały rok :) i ktoś mówi o florach bakteryjnych ;P dzieciaki odpowiednio zaszczepione i po sprawie. Nie wspomnę o Sri Lance czy Malediwy, Teneryfa, Tajlandia ale tu tylko z synkiem.

Dzieci odpowiednio przygotowane  i można wszędzie jechać. Ja osobiście nie lubię "Czarnego" lądu ;P więc głównie Ameryka środkowa i okolice Azji. Jedynie w tym roku z synem i żoną jedziemy na Majorkę we wrześniu bo mnie trafił szlak z kolanem i przełożyliśmy wycieczkę na późniejszy termin. Ważne jest by wiedzieć co jest w danym terenie i jak zapobiegać przykrym wypadkom oraz odpowiednie szczepienie i można jeździć.

Opublikowano
4 godziny temu, Klawisz-84 napisał:

Czytam i czytam :D 

Chyba mało z dziećmi jeździcie :P moja kuzynka z dzieciakami "opierdoliła" pół światku ;D najdalej Kuba synek 4lata a młoda niecały rok :) i ktoś mówi o florach bakteryjnych ;P dzieciaki odpowiednio zaszczepione i po sprawie. Nie wspomnę o Sri Lance czy Malediwy, Teneryfa, Tajlandia ale tu tylko z synkiem.

Dzieci odpowiednio przygotowane  i można wszędzie jechać. Ja osobiście nie lubię "Czarnego" lądu ;P więc głównie Ameryka środkowa i okolice Azji. Jedynie w tym roku z synem i żoną jedziemy na Majorkę we wrześniu bo mnie trafił szlak z kolanem i przełożyliśmy wycieczkę na późniejszy termin. Ważne jest by wiedzieć co jest w danym terenie i jak zapobiegać przykrym wypadkom oraz odpowiednie szczepienie i można jeździć.

Kolego a na co byś zaczepił dzieci do Tunezji czy Egiptu ? Pierdoły opowiadasz i tyle. Swego czasu miałem zajawkę na nurkowanie i w Egipcie byłem z 30 razy, widziałem osoby które z 7 dniowego pobytu przez 5 dni z pokoju wyjść nie mogły. Dziecko w tych temperaturach odwadnia się w 4-5 godzin.

Może zdradzisz nam wiedzę tajemną jak to przygotowujesz dzieci do takiego wyjazdu ? chętnie przeczytam, mądrego to zawsze warto posłuchać...

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Może powiesz że faszeruje dzieciaka prochami ale często Wit. Magnez czy wapno żona rozpusza w wodzie i dziecku daje do picia jako napój plus troszkę syropu by smak jakiś osiągnąć.

Oczywiście szczepienia to podstawa. Sam w zeszłym roku zrobiłem 4 rodzaje bo musiałem lecieć w okolice Bangladeszu :'( a tam jedzenie i innego rodzaju zarazki i bakterie czekają tylko na chwilę nieuwagi.

Druga sprawa to jak dziecko jest wychowywane na codzień :-) trzymane pod kloszem czy dajesz mu poszaleć w kałuży w deszczu czy błocie ;-) by sam układ był silny i odporny.

Oczywiście mam nadzieję że nie należysz do grona ludzi co nie szczepią dzieciaków bo to już samo za siebie mówi o głupocie rodziców ;-)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Czasami sami tworzymy bariery nie do przejścia w swojej głowie a nie w realnym świecie.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

powoli kończy sie nasz pobyt w Bułgarii i jesli ktos zastanawia sie gdzie spedzic wakacje. ..to minuty bym sie nie zastanawiał

pogoda w zeszłym tygodniu ok. 32-34 stopnie,  w tygodniu 29-31,  fakt ze padało jeden dzień ale to z rana i od 14 juz siedzielismy na basenie

a nad Polskim morzem  pada cały czas

córka skończyła 2 lata tydzień przed wylotem i jedynie płaciliśmy za opłaty lotniskowe

hotel za free

je wszystko i zero problemów,  gorzej ją się czułem po imprezie zapoznawczej :)

jesteśmy w hotelu 4* na granicy Słonecznego Brzegu  i Świętego Vlasu

kiepska plaża ale nie po to wybraliśmy hotel z all incllusive i zjezdzalniami żeby siedzieć na plaży

jakby ktoś miał pytania to walić śmiało

 

20170624_194610.jpg

Opublikowano

Ja czekam na samolot właśnie do Tunezji, wrócę to opiszę czy najgorsze scenariusze się sprawdziły .... Oby oczywiście nie. Każdemu życzę miłych i spokojnych wakacji w jakim byście to kraju ich nie spędzali !

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Uwaga uwaga - czekam na samolot powrotny z Tunezji, żyjemy . Żadnych ekscesów typu zamachy, zamieszki itp. Oraz żadnych ekscesów typu biegunki i inne tego typu rzeczy... Non stop okolice 40-45*C ... Basen i morze ciepłe jak w wannie i o to nam chodziło [emoji6]de3f2cfe0d0bbf67ec662a9bcff78c27.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Właśnie wychodziłem z domu i też to usłyszałem :-o
Szczerze każdy ma rozum i sam decyduje

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 14.07.2017 o 18:49, l.e.s.t.e.r napisał:

bedac teraz 8 dni w Sousse policjanci z długa bronia  byli na każdym skrzyżowaniu, przy wejściu do każdego hotelu od plaży i od wejścia glownego... czułem sie bardziej bezpiecznie niż u nas w kraju ;) 

Opublikowano
7 minut temu, talib1990 napisał:

bedac teraz 8 dni w Sousse policjanci z długa bronia  byli na każdym skrzyżowaniu, przy wejściu do każdego hotelu od plaży i od wejścia glownego... czułem sie bardziej bezpiecznie niż u nas w kraju ;) 

po prostu wakacyjna atmosfera...:facepalm:

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

po prostu wakacyjna atmosfera...:facepalm:

a co mam pisać, że nie ma tam ani policjanta ani żadnego araba który chce  nam sprzedać co tylko chcemy ? Tak nie napiszę bo tak nie jest...a Ty widze ze wszystko jestes anty..  każdy spędza wakacje gdzie chce i jak chce a ten temat powstał po to aby każdy doradził swoje odczucia jako wakacje z dzieckiem, dodam od siebie- jeśli chodzi o sytuacje z jedzeniem w Tunezji - 40 % typowo europejsko , świetne pieczywo , warzywa i owoce , dużo drobiu, frytki - córka nie chodziła głodna, wodę oczywiście dawaliśmy tylko butelkowana .

Opublikowano
46 minut temu, talib1990 napisał:

a co mam pisać, że nie ma tam ani policjanta ani żadnego araba który chce  nam sprzedać co tylko chcemy ? Tak nie napiszę bo tak nie jest...a Ty widze ze wszystko jestes anty..  każdy spędza wakacje gdzie chce i jak chce a ten temat powstał po to aby każdy doradził swoje odczucia jako wakacje z dzieckiem, dodam od siebie- jeśli chodzi o sytuacje z jedzeniem w Tunezji - 40 % typowo europejsko , świetne pieczywo , warzywa i owoce , dużo drobiu, frytki - córka nie chodziła głodna, wodę oczywiście dawaliśmy tylko butelkowana .

masz racje, każdy ma swój rozum i sam decyduje gdzie są jego wymarzone wakacje. 

Opublikowano

Spokojnie chłopaki :-D
Wakacje mają być bezpieczne ale też komfortowe i sytuacja że wszędzie stoi policja z długą bronią nie jest miła.
Byłem w Tajlandii też niby nie ciekawa perspektywa w sensie bezpieczeństwa ale tam ludzie kochają turystów i naprawdę robią wszystko by ich nie stracić. Mniej policji a i tak człowiek czuje się bezpiecznie.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, Klawisz-84 napisał:

Spokojnie chłopaki :-D
Wakacje mają być bezpieczne ale też komfortowe i sytuacja że wszędzie stoi policja z długą bronią nie jest miła.
Byłem w Tajlandii też niby nie ciekawa perspektywa w sensie bezpieczeństwa ale tam ludzie kochają turystów i naprawdę robią wszystko by ich nie stracić. Mniej policji a i tak człowiek czuje się bezpiecznie.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

W Tunezji też dało się odczuć to, że gdyby nie turyści to by jedli tynk ze ścian... jedynie co mnie rozbrajało to ceny... o WSZYSTKO możesz się targować do bólu.. żona chciała jakiś ręcznik - na wejściu 35 din ... kupiony za 10 din :D 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jabky ktoś się wybierał to jest tani lot do Bangkoku od 14.12.17 do 27.12.17

https://www.skyscanner.pl/transport/loty/wars/bkkt/171214/171227/ceny-biletow-lotniczych-z-warszawa-do-bangkok-w-grudzien-2017.html?adults=2&children=1&adultsv2=2&childrenv2=6&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=home#results

trochę już podrożało bo ja kupowałem po 1850zł, ale i tak to jest super cene bo w tym okresie jest tam wysoki sezon.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wszystko zależy od tego jaki jest to dwulatek. Jeden dwulatek będzie się grzecznie zachowywał i wakacje będą super. Drugi już niekoniecznie Jednakże nie wiem sam czy wybrałbym się na wakacje zagraniczne z takim małym dzieckiem. Moim zdaniem lepiej będzie zarezerwować jednak coś w Polsce. Po pierwsze jeśli coś się stanie ( dziecko zachoruje) to jesteśmy w kraju, możemy wrócić do domu albo łatwiej i taniej dostać się do lekarza. Po drugie dzieci łatwiej znoszą krótsze niż dłuższe podróże. Najwygodniej jest wynająć sobie jakieś mieszkanie z kuchnią nad morzem czy w górach.  https://www.sunandsnow.pl/

Edytowane przez krl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.