Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Centralny zamek - nie zamyka się strona kierowcy


deve

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z centralnym zamkiem rzecz w tym iż nie zamyka mi drzwi od strony kierowcy ani przednich ani tylnych ,reszta jest ok. co robić jaka może być przyczyna błagam pomocy bo zostawiam zawsze otwarte auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest troche na odwrót. Zamykajac drzwi z kluczyka od strony kierowcy zamyka mi tylko drzwi od strony kierowcy, zamykając drzwi z kluczyka od strony pasażera centralny zamyka wszystkie drzwi w tym także kierowcy. Załanczając alarm zamyka się wszystko pod co podłączony jest centralny. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deve najlepiej zdiagnozować centralny vagiem bo wtedy będziesz miał pewność gdzie szukać przyczyny - czy w samych zamkach czy w module komfortu a wcale nie musisz zostawiać auta otwartego - na to też jest sposób - wychodzisz z auta zatrzaskując swoje drzwi ale nie zamykając centralnego, przechodzisz od strony pasażera i ręką wciskasz w dół rygle drzwi z lewej strony a potem przed zamknięciem drzwi prawych pasażera wciskasz rygiel i normalnie zatrzaśniesz drzwi - wtedy auto będzie zamknięte - choć może się stać tak, że po jakimś czasie samoczynnie wybije Ci rygle drzwi po stronie kierowcy - trzeba na to czasem zwrócić uwagę do czasu naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...