Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 wyswietlacz nie pokazuje otwartch drzwi


PAW0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od czasu gdy mechanik skasowal mi ''service''  w B8 nie pokazuje mi sie na malym wyswietlaczu ''autko'' ani nie ma sygnalu dzwiekowego jak sa otwarte drzwi / bagaznik / maska.

Wczesniej wszystko dzialalo. Dodam jeszcze ze byl wymieniany wyswietlacz miedzy zegarami, bo stary raz dzialal raz nie dzialal.

Kolejny problem - przy probie zmian VCDS'em nic sie nie dzieje, tzn zmieniam parametry, daje DO IT ale wartosci sa takie jak byly wczesniej. Nie mam odblokowanego ukrytego menu.

Ten sam kabel dziala w passacie B6 2010r

Auto Audi A4 B8 2010r 2.0 TDI silnik CAGC

Poprosilbym o jakies wskazowki

z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy wymianie wyświetlacza nie podłączył wszystkiego jak należy?

Ten czujnik otwartych drzwi na każdych drzwiach nie działa? Chodzi mi również o bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z nim, mowil ze tam nic nie grzebal/zmienial i moze przed wymiana tez to nie dzialalo, ale zrobilem zdjecie przed wizyta u niego i wszystko bylo ok. Mowil tez ze to mozna zakodowac.

Tak nie dziala nic, tzn nie pokazuje nic ze jest otwarty bagaznik, drzwi czy maska przednia.

Wyswietlacz dziala teraz normalnie, pokazuje wszystko oprocz tego co napisalem wyzej

Edytowane przez PAW0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na Twoim miejscu podjechałbym do innego mechanika, bo ten jak widać już raz coś zrobił i chyba go to przerosło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...