Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napinacz 1.6 ADP


tonyy69xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak to jest z napinaczem w silniku (tym z wysuwającym się tłokiem) gdyż chciałem wymienić rozrząd i nigdzie nie można kupić tego napinacza co napina rolkę.Gdzieś w internecie czytałem że te napinacze zostały zamienione innymi wie może ktoś jak to jest  z tym napinaczem? 

Edytowane przez tonyy69xx
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tonyy69xx napisał:

Witam mam pytanie jak to jest z napinaczem w silniku (tym z wysuwającym się tłokiem) gdyż chciałem wymienić rozrząd i nigdzie nie można kupić tego napinacza co napina rolkę.Gdzieś w internecie czytałem że te napinacze zostały zamienione innymi wie może ktoś jak to jest  z tym napinaczem? 

Napinasz rolki ? a nie chodzi ci o tłumik drgań ? (link poniżej) http://allegro.pl/tlumik-drgan-paska-audi-a6-a4-1-8-t-vw-passat-1-8-i6058420047.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.czesciauto24.pl/febi-bilstein/1884070   ja ten kupowałem, przyszedł ori z startym logo audi. Generalnie przy wymianie obliczyłem wyszło ,że mój miał już najechane 160 tys.  Najlepiej to  wymieniać za każdym razem z rozrządem ale uważam że co drugą też będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten napinacz bądź jak wyżej tłumik drgań w aso kosztuje 403zl ja znalazłem za 350 swag mam zamiar teraz przy wymianie rozrządu go wymienić

Zawartość dodana 1 minute later

a i w ADP występuje on pod symbolem 050109479A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...