Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t [AEB] Quattro Avant


M1sieK96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chciałbym się pochwalić moim świeżym nabytkiem którym jest 1.8t[lpg] Quattro w wersji Avant. Autko jest z 97roku i sam osobiście wbiłem mu w zeszłą środę 400k km , piękne uczucie ale też jednocześnie pewne obawy przed remontem?

Autko sprawdziłem osobiście na trzepakach i na podnośniku, tylne koła latają przez wyjechane gumy/łączniki, napędy sprawne jedynie dyfer troszkę się poci ale nie ma tragedii(tak sądzę wkońcu to 20 letnie auto) , uszczelka pod miską się poci , poprzedni właściciel zafundował mi wymianę pompy wspomagania(dolał czerwonego płynu i po kilkuset km auto zaczęło dziwnie piszczeć przy skręcaniu i jest wyczuwalne drganie na kierownicy. Poza tymi kilkoma błędami została tylko stylistyka, ogólnie jak narazie jestem bardzo zadowolony z zakupu, ponieważ wcześniej jeździłem hatchbackiem (fiat stilo 1.9jtd) a marzenie o a4b5 już od prawie roku mi siedziało w głowie :)

W planach mam zamiar podnieść moc do granic 200km, pomalować autko od nowa (jest już na lakierze kilka skaz m.in schodzący klar z maski i błotnika) założyć jakiś ciekawy felunek(bez konieczności obniżania auta nawet nie ma takiej opcji bo inaczej nie byłoby sensu kupować quattro) wymienić środek na recaro(marzenie odkąd zobaczyłem jak wygląda takie wnętrze na żywo) oraz myślałem o zakupie body od s4 a reszta wyjdzie w praniu :P 

Dodaje kilka fotek mojej perły :)

Pozdrawiam!

16810062_1298969213493574_1396555942_o.jpg

16879948_1298969253493570_1500035665_o.jpg

16880040_1298969223493573_1958463357_o.jpg

16880832_1298985243491971_1364484264_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drewno w środku jest w tak dobrym stanie, czy po tak po prostu światło pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak dobrym stanie :) nawet w nocy błyszczy sam w szoku jestem że tak elegancko się zachowało mimo 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obniżania bedzie mega koza :decayed: Jak pakiet z esy ma wpaść to gwint też w końcu wpadnie bo będzie wyglądało komicznie na takich 18 (jeśli chcesz żeby to wyglądało) i w górze, przerabiałem temat i wiem, że wychodzi wóz drabiniasty. Podziwiam ludzi, którzy przedlifta chcą malować całego i ratować, ale jak już będziesz malował to proponuję wrzucić poliftowe nadkola i lampy. Na pewno odmłodzi auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak moja na starcie :) powodzenia w modach dobra baza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...