Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWX, B6] Dwumasa czy coś innego?


Mavver

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, KAWA1987 napisał:

Więc tak..dwumasa i tarcza są nowe(czyli sprzedający nie kłamał że wymieniał jak kupowałem) mechanik sprawdził również przeguby wewnętrzne i jest ok..sprawdzał również ciśnienie za tłokach i wtryskiem wszytko w normie..lecz..Leona że świec była mokra od oleju a powinna być suchusienka(auto oleju nie bierze/nie zauważyłem ubytku) i dzisiaj będzie sprawdzał ten kierunek..

Czy wy również sprawdzaliscie świece? Bo nikt o tym nie pisał?

Zawartość dodana 3 minutes later

Aaa i poduszki wszystkie wymienił..( jeszcze nie koniec a już czuję że będzie provident albo bocian ?)

Ja świece wymieniałem niedawno i co prawda dało się wykręcić tylko 3 bo czwarta była zapieczona, ale żadna z tych trzech nie była mokra. A za poduszki to dużo zapłaciłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą pod skrzynie 120zł, za olejowa z czujnikiem 650zl oryginał (zamiennik 300-350zl) a pozostałe kupował mechanik więc jeszcze nie wiem ile dawał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KAWA1987 napisał:

Za tą pod skrzynie 120zł, za olejowa z czujnikiem 650zl oryginał (zamiennik 300-350zl) a pozostałe kupował mechanik więc jeszcze nie wiem ile dawał..

O panie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydatek jest..:/ ale wierzę że na długie lata będę miał to z głowy(oby) a zamierzam dłużej pojeździć tym samochodem..poprzednim(Passat B5) jeździłem 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem komplet dwumasa+srprzęgło na cześciach LUK'a, jeżdżę już tydzień i jest wszystko OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...