Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Przyciemnianie szyb w sedanie


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję przyciemnić szyby w swojej Audi. Proszę o poradę jaki poziom przepuszczalności zastosować i czy przyciemniać też boczne przednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednich lepiej nie przyciemniaj żeby policja się nie czepiała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam tył 75% przyciemnione w czarnym Sedanie robi robote :thumbup1: Zaczynam bardzo żałować , że nie przyciemniłem również przednich szyb , oczywiście tak aby według prawa było legalnie... Teraz strasznie kontrastuje tył z przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartello napisał:

U siebie mam tył 75% przyciemnione w czarnym Sedanie robi robote :thumbup1: Zaczynam bardzo żałować , że nie przyciemniłem również przednich szyb , oczywiście tak aby według prawa było legalnie... Teraz strasznie kontrastuje tył z przodem.

Wyobrażam sobie, że w czarnym aucie efekt jest mega :) nie wiem na ile % zrobić w czerwonym sedanie, aby tego nie zwieśniaczyć.  Przodu natomiast nie chcę tykać zanim cieszę się brakiem zainteresowania ze strony mundurowych :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 08:24, Arek8888 napisał:

Wyobrażam sobie, że w czarnym aucie efekt jest mega :) nie wiem na ile % zrobić w czerwonym sedanie, aby tego nie zwieśniaczyć.  Przodu natomiast nie chcę tykać zanim cieszę się brakiem zainteresowania ze strony mundurowych :P 

Myślę że to 75% będzie również dobrze. Po za tym do czerwonego , czarny wygląda super. Bynajmniej dla mnie więc wsi nie będzie. A co do przodu to te 25% możesz legalnie przyciemnić. Tyle jest legalnie, więc i mundurowi się nie będą czepiać. Mają te swoje mierniki więc pewnie zmierza , ale jeśli będzie te 25% to nic nie zrobią ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce burzyć Twojej koncepcji ale szyby oryginalnie mają przepuszczalność rzedu 75 - 80 %.  Jeśli dołożysz nawet najjaśniejsza folie przyciemnianjaca  z pewnością przekroczysz próg po którym drogówka zabierze Ci dowód rejestracyjny.  Policjanci nawet nie muszą mieć urządzenia do pomiaru, wystarczy badanie organoleptyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onyks napisał:

Nie chce burzyć Twojej koncepcji ale szyby oryginalnie mają przepuszczalność rzedu 75 - 80 %.  Jeśli dołożysz nawet najjaśniejsza folie przyciemnianjaca  z pewnością przekroczysz próg po którym drogówka zabierze Ci dowód rejestracyjny.  Policjanci nawet nie muszą mieć urządzenia do pomiaru, wystarczy badanie organoleptyczne.

Też jestem podobnego zdania, po co dawać policji powód do zatrzymania? Mimo że folię można zdjąć w kilka sekund :) Dlatego będę przyciemniał jedynie tył. Skoro kolega Bartello twierdzi, że będzie to dobrze wyglądało, to super. Sam nie widywałem przyciemnionych czerwonych A-czwórek i nie wiem jak by to wyglądało. Zastanawiam się tylko, czy przyciemnić tylko szybę tylną, czy też boczne tylne, bo będą kontrastować z przednimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...