Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Przyciemnianie szyb w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Planuję przyciemnić szyby w swojej Audi. Proszę o poradę jaki poziom przepuszczalności zastosować i czy przyciemniać też boczne przednie?

Opublikowano

Przednich lepiej nie przyciemniaj żeby policja się nie czepiała 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

U siebie mam tył 75% przyciemnione w czarnym Sedanie robi robote :thumbup1: Zaczynam bardzo żałować , że nie przyciemniłem również przednich szyb , oczywiście tak aby według prawa było legalnie... Teraz strasznie kontrastuje tył z przodem.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Bartello napisał:

U siebie mam tył 75% przyciemnione w czarnym Sedanie robi robote :thumbup1: Zaczynam bardzo żałować , że nie przyciemniłem również przednich szyb , oczywiście tak aby według prawa było legalnie... Teraz strasznie kontrastuje tył z przodem.

Wyobrażam sobie, że w czarnym aucie efekt jest mega :) nie wiem na ile % zrobić w czerwonym sedanie, aby tego nie zwieśniaczyć.  Przodu natomiast nie chcę tykać zanim cieszę się brakiem zainteresowania ze strony mundurowych :P 

Opublikowano
Dnia 13.07.2017 o 08:24, Arek8888 napisał:

Wyobrażam sobie, że w czarnym aucie efekt jest mega :) nie wiem na ile % zrobić w czerwonym sedanie, aby tego nie zwieśniaczyć.  Przodu natomiast nie chcę tykać zanim cieszę się brakiem zainteresowania ze strony mundurowych :P 

Myślę że to 75% będzie również dobrze. Po za tym do czerwonego , czarny wygląda super. Bynajmniej dla mnie więc wsi nie będzie. A co do przodu to te 25% możesz legalnie przyciemnić. Tyle jest legalnie, więc i mundurowi się nie będą czepiać. Mają te swoje mierniki więc pewnie zmierza , ale jeśli będzie te 25% to nic nie zrobią ;D

Opublikowano

Nie chce burzyć Twojej koncepcji ale szyby oryginalnie mają przepuszczalność rzedu 75 - 80 %.  Jeśli dołożysz nawet najjaśniejsza folie przyciemnianjaca  z pewnością przekroczysz próg po którym drogówka zabierze Ci dowód rejestracyjny.  Policjanci nawet nie muszą mieć urządzenia do pomiaru, wystarczy badanie organoleptyczne.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Onyks napisał:

Nie chce burzyć Twojej koncepcji ale szyby oryginalnie mają przepuszczalność rzedu 75 - 80 %.  Jeśli dołożysz nawet najjaśniejsza folie przyciemnianjaca  z pewnością przekroczysz próg po którym drogówka zabierze Ci dowód rejestracyjny.  Policjanci nawet nie muszą mieć urządzenia do pomiaru, wystarczy badanie organoleptyczne.

Też jestem podobnego zdania, po co dawać policji powód do zatrzymania? Mimo że folię można zdjąć w kilka sekund :) Dlatego będę przyciemniał jedynie tył. Skoro kolega Bartello twierdzi, że będzie to dobrze wyglądało, to super. Sam nie widywałem przyciemnionych czerwonych A-czwórek i nie wiem jak by to wyglądało. Zastanawiam się tylko, czy przyciemnić tylko szybę tylną, czy też boczne tylne, bo będą kontrastować z przednimi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.