Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie są kolory nadwozia


gawel1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ze względu na to,że moja żonka miała małego dzwona :kox::shocked: szukam części do mojej niuni.Chcę od razu kupić ori pod kolor, żeby nie malować itp.Czy są jeszcze jakieś inne odcienie mojego szarego kolorku? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5148c244878d125.html oznaczenie wiem, że jest mojego :audi: LY7L. z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bedziesz miał bardzo ciężko dokupic elementy w tym samym kolorze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bedziesz miał bardzo ciężko dokupic elementy w tym samym kolorze :gwizdanie:

właśnie na allegro maskę już kupiłem, po 4 miesiącach :rolleyes: na zdjęciach wyglądała jak moja i nr ten sam. Troszkę się boje właśnie żebym nie musiał malować.Dlatego się pytam czy są jeszcze jakieś inne odcienie (fabryczne). zostanie tylko błotnik i zderzak :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , słuchaj nawet przy tym samym numerze lakieru ,odcień moze róźnić sie :wink4:

ale skoro znalazłes maske identyczną to gratulacje , z tym ze pamietaj dopóki nie założysz maski to nei bedziesz wiedział czy to jest to samo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , słuchaj nawet przy tym samym numerze lakieru ,odcień moze róźnić sie :wink4:

ale skoro znalazłes maske identyczną to gratulacje , z tym ze pamietaj dopóki nie założysz maski to nei bedziesz wiedział czy to jest to samo :gwizdanie:

a czy polerka może coś pomóc?nie chcę malować.... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bez malowania sie nie obejdziesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy polerka może coś pomóc?nie chcę malować.... :(

polerka nic nie da, aby nabłyszczy lakier, nic poza tym. Żeby dopasować część, musisz ją osobiście porównać z tym lakierem na aucie, ale zawsze może być odrobinę inna. Możesz mieć z tym problem i w ostateczności konieczność pomalowania.

ale czemu cię tak stresuje myśl malowania? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ta maska i tak byla juz keidys malowana ? Pozatym słońce utlenia lakier...Malo tego że bedziesz musial malowac ale jeszcze cieniowac po drzwiach trzeba będzie.....(jak zderzak to tam h z nim auto ma juz swoje lata ale maseczka blotniczek to juz wiesz....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy polerka może coś pomóc?nie chcę malować.... :(

polerka nic nie da, aby nabłyszczy lakier, nic poza tym. Żeby dopasować część, musisz ją osobiście porównać z tym lakierem na aucie, ale zawsze może być odrobinę inna. Możesz mieć z tym problem i w ostateczności konieczność pomalowania.

ale czemu cię tak stresuje myśl malowania? :mysli:

po pierwsze koszty... :embarrassed: po drugie nie chce ścierać warstwy ocynku, chyba że nie trzeba :no:

ale czemu cię tak stresuje myśl malowania? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musziałem wymienić błotnik, znalazłem o tym samym nr lakieru co mam auto.Po założeniu okazało się ze różnica niewielka ale jest, szczególnie jest widoczna gdy auto jest mokre

czy tylko na mokrym jest różnica widoczna?możesz jakąś fotkę zapodać?wiem, że na zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistości, ale jakbyś mógł :>

Kupilem maske, ale niestety idzie do malowania :confused4: moja bardziej jakby w srebrny wpada a ta co kupilem w szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...