Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BFB] Audi A4 B6 Avant QUATTRO ABT Black Klima

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem tutaj od niedawna więc WItam Wszystkich serdecznie :)
Moim pierwszym autem był Seat Leon,zwykła seria 1.6 16v. Fajnie się tym jeździło lecz zaczęło brakować mocy i przyszła duża chęć na coś w 4x4. Początkowo rozglądałem się za Leonem 1.8T z 4x4 ale znaleźć coś konkretnego... graniczy z cudem tak więc wybór padł na Audi ;)
pppppppp.jpg
kkkkkkkkkkkk.jpg
Tak ze mną przejeździł prawie 4 lata :)
Tak Audi wyglądało od razu po zakupie. 1.8T BFB. Potwierdzony przebieg w serwisie,aktualnie 252 tys. km.  Samochód przeszedł modyfikację w ABT lecz Serwis nie chciał powiedzieć zbyt dużo przez telefon co było robione a nie mam kiedy wpaść w dzień aby wyciągnąć więcej informacji. Aktualnie wpadł gaz gdyż auto póki co robi codziennie ponad 70 km. + standardowy serwis na początek tj. Olej,filtry,świece,uszczelka pod pokrywą zaworów,przewód odmy,łożysko przednie,rozrząd itp. :)
16244137_1227406540628520_1367551888_n.jpg
16244282_1227406623961845_398429644_n.jpg
Niestety zbyt dużo zdjęć nie posiadam w takim setupie, po chwili wpadły koła zimowe.
16358497_1232086896827151_530270918_n.jpg
Oczywiście quattro musiało być przetestowane na samym początku :)
17269558_1269211146448059_437305040_o.jpg
17237048_1269211099781397_1143584845_o.jpg
Prawie wiosna.. więc został nałożony wosk (od razu odzyskała swój kolor) :),grill i znaczki OOOO czarnym plasti dipem (wg.mnie robi robotę) :) + nowe felgi z rs4 b7. Niestety  felgi trzeba odmalować. I tutaj pytanko do was. Czy zostać przy tym samym lakierze czy pomalować na jakiś inny, jakieś propozycje? ;) 
17269244_1269211026448071_1194006937_o.jpg17269702_1269211076448066_1916988058_o.jpg17269517_1269211039781403_664673407_o.jpg
Co do planów.. Na pewno przyjdzie czas na jakieś mody. Myślę nad mocą ok 250, ew 270 km i trochę Nm :) Kiedy? Póki co trochę pojeżdżę i zobaczę jak się będzie sprawować. Mam nadzieję,że będzie miło i przyjemnie jeździć jak leonem :) Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ładny Avancik, ale te felgi bym dał w inny kolor srebrny/grafitowy i dużo lepiej by się prezentowała . 

Ja się przesiadłem z toledo II i gdy jeżdżę b6 to niebo a ziemia :D

Opublikowano

Nie wyglądałby lepiej ze srebrnymi znaczkami i felgami? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.