Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E + telefon i kontakty


braq

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
mam takie pytanie, ktos sie orientuje czemu z poziomu RNS-E nie mam dostepu do ksiazki telefonicznej?
Bluetooth sie z telefonem laczy, kontakty na FISie widze, jednak RNS nie wyswietla kontaktow zadnych, dodatkowo jak polacze sie z kims i rozmawiam, to nie ma tego pozniej w polaczeniach odebranych
Wszystkie pozycje mam wyszarzone, czyli niekatywne
Dodatkowo widze ze jest mozliwosc zmiany PIN na BT jednak rowniez nieaktywna, od czego to wszystko zalezy?
Przypominam ze na FISie kontakty sa wiec telefon je udostepnia, ale cos jest nie tak z RNS w takim razie ... cos tam niepodlaczone dalej czy o co chodzi?

wyglada to tak ze:
rns3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz moduł z podstawową funkcjonalnością jaki jest jego numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salamon napisał:

Pewnie masz moduł z podstawową funkcjonalnością jaki jest jego numer

gdzie go znajde? albo na jakim kanale VCDSem odczytam to cudo o ile odczytam?
dziwne bo na FISie kontakty z telefonu mi wyswietla wszystkie, auto w biednej wersji wyposazenia tez nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał 77 telefon lewy górny róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny: 332233
identyfikacja: TFU-030
dane 18.10.05
numer sprzetowy: 8P0 862 335 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok a jakie masz kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin: 0001822

modul w wersji high, wiec powinno dzialac, grzebane bylo przy RNS wiec staram sie z tym dojsc do kurde porzadku ...
zeby bylo smieszniej podczas rozmowy tez nie moge regulowac glosnosci polaczenia telefonicznego ... a to na bank powinno dzialac :)

edit:
dodam tylko ze kierownica jest multifunkcyjna z rolkami i przy radiu dziala, polaczenie za pomoca joga lewego dziala i rozlaczenie polaczenia rowniez dziala :)
bo cos ten kod 1822 dziwny mi sie zdaje troche ...

jeszcze mam
Kod warsztatu: 074934
importer: 0287
nr urzadzenia: 0692337

Edytowane przez braq
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być 11822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, salamon napisał:

Moim zdaniem powinno być 11822

rozumiem ze to wg Ciebie powinno byc kodowanie miekkie do rns-e,z BT, kiera multifunkcja z przyciskiem MODE ?
bo wprowadzilem i teraz BT mi nie wstaje :) czy moze jest jakis czas propagacji kodowania w module? albo ja zbyt szybki jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Kodowanie: 77

                                                                                     00?xxxx: FUNKCJE
                                                                                     0 – podstawowe (dla RNS-E Basic/Radia)
                                                                                     1 – komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

                                                                                     00x?xxx: KIEROWNICA
                                                                                     0 – bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek)
                                                                                     1 – multifunkcja (przyciski z rolkami)

                                                                                      00xx?xx: URZADZENIA WSPÓLPRACUJACE
                                                                                      1 – diagnostyka przez CAN
                                                                                      2 – kierownica wielofunkcyjna, diagnostyka przez CAN
                                                                                      3 – RNS-E, diagnostyka przez CAN
                                                                                      4 – kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez CAN
                                                                                      5 – diagnostyka przez K-line
                                                                                      6 – kierownica wielofunkcyjna, dianogstyka przez K-line
                                                                                      7 – RNS-E, diagnostyka przez K-line
                                                                                      8 – kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez K-line

                                                                                      00xxx?x: JEZYK (OBSLUGA GLOSOWA)
                                                                                      0 – Obsluga glosowa wylaczona lub sterowana przy pomocy zewnetrznego sprzetu (np. RNS-E)
                                                                                      1 – niemiecki
                                                                                      2 – angielski (UK)
                                                                                      3 – francuski
                                                                                      4 – wloski
                                                                                      5 – hiszpanski
                                                                                      7 – angielski (US)
                                                                                      9 – obsluga glosowa wylaczona

                                                                                      00xxxx?: JEZYK (WYSWIETLACZ)
                                                                                      0 – bez informacji na wyswieltaczu
                                                                                      1 – niemiecki
                                                                                      2 – angielski (UK)
                                                                                      3 – francuski
                                                                                      4 – wloski
                                                                                      5 – hiszpanski
                                                                                      7 – angielski (US)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo poczekac, fantastycznie, dziala wszystko! dzieki wielkie, stoje Ci flaszke :D
to jak tak dobrze idzie, to jest moze wiesz czy jest szansa zeby po wlaczeniu radia nie miec glosnosci jak dla gluchego? jest to sterowalne? bo sie naczytalem ze nie ma szans i to mnie dziwi w zasadzie bo glosnosc startowa, jak i po on/off MUTE jest przerazajaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::banan: Często jeżdżę przez Gliwice to się zgłoszę po nią :lol:

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale zapytam.

U mnie mam taki problem,że jak ktoś do mnie dzwoni nie widzę nazwy dzwoniacego,widze tylko sam numer.Dodam tylko z w książce telefonicznej w rns-e wyświetla pelne nazwy,czyli np:Imię i nazwisko dzwoniacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...