Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak otworzyć maskę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

nie wiedzialem gdzie umiescic moj problem..wiec jesli zły dział to prosz o przeniesc.

otóż urwała mi sie linka od otwierania maski.

Jest jakis prosty patent by otowrzyc maske czy obowiazkowo pod kanał?

poadrawiam

Opublikowano

Prostego nie ma.

Kanał, odkrecenie osłony, drut i grzebanie przy zamku.

Poczytaj, chyba w "elektrycznym", o ile dobrze pamietam :)

Tam ktoś opisywał jak sie dostać do komory silnika przy "wypstrykanym" aku i braku możliwości wejścia do auta

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Kolego ja sie nei zgadzam bo zrobiłem to innaczej. Wyjmujesz plastikowy gril ze znaczkiem audi z prodzu i wsuwasz reke najlepiej poswiec sobie latarka w przerwe miedzy chlodnica a blacha maski.. wsuwasz w gorna szczeline reke i wyczujesz zamocowane na 3 sruby zamek.. zamek jest przykrecony do maski wiec wyczuwajac te sruby po prostu je wykrecasz maska (blacha ) sie podniesie do gory bez oporu a zamek zostanie w pasie przednim, potem odkrecasz i dokrecasz spowrotem do maski. tak zrobilem w B6

Opublikowano

No w sumie fakt, jeśli skuteczny sposób to napewno godny polecenia;) także z góry przepraszam, faktycznie zarówno kolega jak i ja znalazł działający sposób.

Opublikowano

a w B5 jest taka sam konstrukcja jak w 6 ?

Pytam z ciekawości bo opis jest z B6.

Opublikowano

a w B5 jest taka sam konstrukcja jak w 6 ?

Pytam z ciekawości bo opis jest z B6.

Bedzie podobnie jak w B6, trzeba odpowiednio trafić prętem w zamek :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Ja mam również problem z otwieraniem maski. Niekiedy bez problemu się otwiera, a czasem muszę kombinować (ruszam tym "dzyndelkiem:D" znajdującym się w grillu od otwierania i nic).. coś jakby ten haczyk (A)

01322fff3cec4938med.jpg

nie wykonywał pełnego ruchu i nie schodził całkiem z tego zaczepu, bolca. (A)

cc4e3be97c953f7amed.jpg

Po kilkunastu próbach sie jakoś udaje;/

Może sprężyna (B) się już wyrobiła i dlatego nie pozwala to na optymalny ruch haczyka?

01322fff3cec4938med.jpg

A może przyczyna jest inna? Może coś z linką?

Opublikowano

spręzyna raczej bo linka to sie moze co najwyzej urwać i przestaje działać

  • 1 rok później...
Opublikowano

mam podobny problem... tylko że nie chce się otworzyć w ogóle... czy jak wymontuje grill to dostane się do tego dzyndzla?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.