Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 18x8.5xet29


Tezeusz30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie trochę lipa z tymi felgami, bynajmniej z takim osadzeniem. Wczoraj je ubrałem i co sie okazało, o ile z tyłu ładnie z pewnym luzem....o tyle z przodu wystają poza profil nadkola o jakieś 6mm na strone. :0  (parametr opony to 245x40x18) Audi a4 b8 po lifcie avant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja włożyłem do takich felg na przód opony 225/45 z lekkim naciągiem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80c1e249fddbd6c6ed6decd6183513b1.jpgb67fc7927995742d8592fcb8fe090828.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later

Nie ma tragedii bieżnik się chowa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania jednak czy aby dobrze to wygląda...trochę dziwnie. Poza tym na upartego policja moze sie przyczepic i zabrac dowód.

Zawartość dodana 1 minute later

Nie mam przekonania jednak czy aby dobrze to wygląda...trochę dziwnie. Poza tym na upartego policja moze sie przyczepic i zabrac dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias 1ba czy jakiś inny? Na sline zawiasie 1be lub 1bv opona 245 40 r18 jest na równo u mnie...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LukiKRK napisał:

Zawias 1ba czy jakiś inny? Na sline zawiasie 1be lub 1bv opona 245 40 r18 jest na równo u mnie...

Tapniete z SGS7
 

Tak 1BA standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak wysokim zawieszeniu nie da się tak łatwo dopasować jak widać koła do nadkola. Trzeba by obniżyć auto i zainwestowac chociaż w same sprężyny eibach pro kit.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LukiKRK napisał:

Zawias 1ba czy jakiś inny? Na sline zawiasie 1be lub 1bv opona 245 40 r18 jest na równo u mnie...

Tapniete z SGS7
 

Tak 1BA standard

Zawartość dodana 11 minutes later

Nie sadze aby samochód siadając  rozszerzał sie fizycznie. To tylko kwestia wizialna a fakt pozostaje faktem, że się nie miesci. Pewnie trzeba byłoby kombinować  z tarczą hamulcową. Odrobine płytsza jej konstrukcja o ile tak jest. Nie mam pojecia..narazie na nic nie wpadlem jak rozwiazac ten problem. Najperw musze sprawdzić czy takie odsadzenie miesci sie w dozwolonych parametrach poszerzajacych os. Jesli nie to duże prawdopodobienstwo że felgi wylecą.

Zawartość dodana 14 minutes later

Czy ktos wie jaką odchyłke daje audi w b8 odnosnie et od standardowego. Chodzi tu o ewentualne w cudzyslowiu wydłużenie osi. W innych markach zazwyczaj to jest 2%.

Edytowane przez Tezeusz30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżając auto koła lekko ida w nadkole pod skosem bo tak działa zawieszenie wystarczy usiąść na przodzie. Ja na tych felgach zrobiłem ok 10tys km i to dynamicznej jazdy i nic się nie dzieje

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje że na 1be 1bv wszystko się zmieści. Albo krótsza sprężyna typu Eibach Pro Kit.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...