Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 2.0 Pierwszy zakup


donM.

Rekomendowane odpowiedzi

Z takim budżetem nie dziw się później ze będziesz psioczył później na ten samochód bo w takiej cenie nikt nie odda dobrego samochodu, dobre egzemplarze się cenią. Ja osobiście nie mam problemu z tym samochodem, tak jak piszę Henx29 niema problemu z olejem ani żadnymi innymi pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre altki sie cenia to fakt,ale ludzie nie chca dobrego auta technicznie.ma ladnie wygladac i miec przebieg do 200tys,no max 210tys km.

ostatnio byl u mnie klijent po moje auto i wcale nie interesowal go stan techniczny (nawet auto mu pod vaga podpiolem zeby bledy mu pokazac jesli jakies sa),tylko rysy na lakierze i cyferki na liczniku.na koniec powiedzial mi zekupil by go,ale jest az 300tys najechane i ze lakier do polerki i jedno nadkole do zrobienia z tylu.a ja mu na to ze auto ma 13lat a on by chcial auto jak z salonu za kwote 14tys.mowi mi ze moze mi dac 11,500 a ja mu na to ze za taka kase to moze isc sobie opla astre kupic.zamknalem auto i poszedlem do domu.sorki za taki maly ot w temacie ale chcialem na moim przykladzie pokazac co ludzie chca kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem mego passata awx modowanego na 160 km to przyszło 2 speców najważniejsze w aucie było dla nich że dywaniki miały napis PASSAT a listwy  prógowe na czerwono SPORT  na allegro za 4 dychy , jak ich przewiozłem to mało w pory nie popuścili,Passat złom totalny ale dywaniki....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...