Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światlami mijania i drogowymi.


kamil2227

Rekomendowane odpowiedzi

Pare miesiecy temu przestały mi działać swiatla drogowe w pozycji stalej .  Działały jedynie na krótko jak brałem przelacznik do siebie .  Kolega przeczyscil  ten mechanizm i swiatla zaczeły chodzić . Pare dni temu podczas jazdy na lotnisko zatrzymałem sie chwile na drodzę i jak wróciłem do auta to padły mi zarówno swiatla drogowe jak i mijania.

Teraz jak wezme przelacznik do siebie to swieca swiatla mijania i tylko w taki sposob moge jezdzic. Muszę przelacznik caly czas trzymac do siebie inaczej nie mam swiatel (są jakies pozycyjne tylko),

Dzis bede ruszał w trase powrotną i planuje ten przelacznik na sztywno przywiazac do kierownicy aby jakos dojechac do domu ale co zrobic potem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienić przełącznik świateł.częsta awaria w a4 b5

możesz też psiknąć wd40.czasem pomaga

Edytowane przez michcio28810
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki przelacznik swiatel kosztuje ? Lepiej używke czy nówke kupic ?   A gdzie psiknąc wd40 tam w środek ? Nie trzeba zdejmować kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środek tam gdzie wchodzi w obudowę kierownicy.nie wiem jak z nowymi zamiennikami,ori nowy raczej odpada.u mnie ori używka połówka pająka 50zł.do wymiany trzeba zdjąć kierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie rozbierz w domu, wyczyść styki, nasmaruj gdzie trzeba i tak przygotowaną podmień, ew kup ori używkę i to samo.

Styki się upalają i taki jest tego efekt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok widziałem na allegro czesc po 70 zl .A ile za wymiane mechanik wezmie ?  Trudno cos takiego samemu wymienic ? Trzeba cała kierownice zmienić ? Ktoś ma może jakiś poradnik na ten temat?  Czeka mnie także wymiana pompy wspomagania  i tez szukam na ten temat informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...