Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9TDI AHH zmiana wtryskiwaczy.


Hubert235

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytani. Przymierzam sie do zakupu wtryskiwaczy od Afna i założyć je do swojego AHH.

Czytałem że po takim zabiegu moc auta radykalnie wzrośnie gdyż soft w AHH jest dość mocny ze wzgledu na małe końcówki wtrsykiwaczy. Jeden z forumowiczów napisał ze na hamowni pokazalo mu 142ps, tylko moment duzo nie wzrośnie jak po sofcie..

Jest to mozliwe ?

Drugie pytanie po założeniu wtrysków na sobote jestem umowiony na soft. Ile moge oczekiwać po takim zabiegu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie soft masz mocny a pompe masz 11 a wtryski bardzo male. Afn ma slabsza pompe bo 10mm a wtryski wieksze. Lepiej kup wtryski od asv lub avg a bo sa fabrycznie ustawione na wyzsze cisnienie. A nalepiej zaloz 216

Zawartość dodana 3 minutes later

Masz tutaj wszystko co ci potrzeba. Jest tam tez opisany przypadek ahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podepnę sie pod temat. Kolego Hubert235 mam nadzieję, ze nie mas znic przeciwko, może wspólnie sie czegos dowiemy, rownież mam AHH z tym że w zeszlym roku zmieniałem soft i aktualnie jest 120KM, hamowanie przez zmianą wypluło 95KM. Gość powiedział ze te 120KM jest optymalne więc tak zostało. I teraz też przymierzam sie do zmiany wtrysków, z tym że mam zagwostke, zakladac od AFN czy odrazu 216? Kto doradzi? U mnie siedzi jeszcze dwumasa więc też nie wiem ile koni ona może ogarnąć. Dwa tygodnie temu zmieniłem na nówke sprzegło LUK'a(docisk, tarcza, łożysko) gdyż tarcza rozleciała się ze starości(sprzegło siedziało jeszcze oryginalne AUDI) a dwumasa została stara gdyż byla w dośc dobrym stanie.
Tak wgl jakie wtryski oryginalnie siedzą w AHH?
Z góry dzięki za porady.

Edytowane przez slaw2908
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie soft mocny a pompa jest 11 z wtryskami zdaje sie 165 a nie tak jak w afn 10mm pompa a wtryski 205. Silnik ahh jest wlasnie tymi malutkimi piszczkami zdlawiony. Szkoda ze nie zalozyles zestawu z awx bo przenioslby wiecej a pasuje p&p pod twoj dwumas i kosztuje tyle samo. Ile wytrzyma to nikt nie wie. Ale kowi chyba ma dalej ori dwumas i 200km. (Gdzies tak wyczytalem ale moge sie mylic) ja bym raczej bral wieksze jesli bedziesz swoje przerabial. Roznice odczujesz znaczna. Mysle ze jesli bedzie za duzo koksu to tuner ogarnie i wysteruje ci tyle zeby bylo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...