Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 AVG po chipie


micgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

autko seria z ~500tys. km na karku,

główne załóżenia programu - bezpieczny dla samochodu bez wyciągania z niego każdego możliwego konia oraz umiarkowane zadymienie (nienawidze gdy ktoś przede mną puszcza zasłone dymną i sam też nie chciałem tego robić)

b7b36480bc222.jpg

Edytowane przez micgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wynik jak na sam program i do tego bezpieczny,  500k przebiegu i seria trzyma moc z bonusem :) ja u siebie na serii miałem 122k i 255nm a po samym programie 141km i 303nm silnik afn od pierwszego programu zrobiłem 45k kilometrów i silnik działa bezproblemowo, chociaż pomału zaczyna mi się dwu mas odzywać ale to zima bo latem jeszcze daje rade, ale nie mam fmic a seryjny cooler w lato nie daje rady pod moc jaka mam obecnie i mniejszy nm jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zobacze jak autko będzie to znosić bo program zrobiony dzisiaj czego niezmiernie żałuje, że tyle zwlekałem :( ale na razie 60tyś km w moich rękach odpukać bezawaryjnie (jedynie wymieniana niedawno uszczelka pod głowicą bo płyn chłodniczy na zewnątrz zaczął uciekać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, micgan napisał:

czego niezmiernie żałuje, że tyle zwlekałem

wielu tak ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

144km samym softem z avg to już raczej wyciągnięcie max co się da :decayed:

kreski ładne :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadoma sprawa, że 160km to nie wyciągnie i te 140 to już limit z oryginalnym osprzętem;) bardziej miałem na myśli to, że jeśli okaże się, że samochód niedomaga to nie mam parcia na "cyferki"  i wykrzesywanie każdego możliwego KM z Audiczki. Ten programik to było 1 podejście - samochód ładnie to przyjął i nic więcej nie było już grzebane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...