Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak połączenia z centralnym zamkiem i nie tylko


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy - szukałem na forum informacji na ten temat,ale sam już zgłupiałem i nie wiem, co może być... Chciałem zmienić kodowanie, zeby mi migał kierunkami, gdy otwieram auto, ale nie mogę się połączyć z centralny (z klimą, z poduszkami i czymś jeszcze też nie ma komunikacji). Próbowałem na włączonym i wyłączonym silniku, z kluczykiem i bez. W końcu rozebrałem pompkę, u mnie jest w niej jeszcze sterownik domykania szyb i radio do pilotów - odnalazłem w pinach linię K, wypiąłem kostki (zostawiłem tylko zasilanie) i przy próbie połączenia (na kluczyku), mam "Too many error to comunicate". Ustawiałem latencję portu, zmniejszałem szybkość przesyłania, jednak nic to nie daje :confused4: Mam vaga na USB i wersję programu 3.11 na domyślnych ustawieniach. Kiedyś udało mi się połączyć z klimą, ale nie pamiętam, w jaki sposób i jakie miałem wtedy ustawienia - myślę, że z centralnym powinienem się połączyć również, ale trzeba będzie coś w tych ustawieniach zmienić, ew. inna wersja programu? Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem z centralnym za żadne skarby nie moge się połączyć :wallbash:

Łączy sie na chwile poczym rozłącza się i próbuje ponownie się połączyć.

Udało mi się na 5sek. połączyć zdążyłem wejść w błędy a tam masakra nie nadążyłem czytać bo strasznie szybko się wszystko zmieniało.Polski VAG 2.5 USB

I właśnie też myśle że może być to prog. myśle nad 4.9 czy to pomoże :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...