Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 po swapie na 2.7BT


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie ją? Warto? Wrzucam tutaj a nie w zakup kontrolowany bo to już nie seryjne auto i wymaga trochę więcej spwcjalistycznej wiedzy której ja niesetety nie mam

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-2-7-biturbo-265km-manual-skory-zmieniarka-jedyna-taka-CID5-IDkWgjI.html#f57f4c27e7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość troszkę źle postąpił bo napisał że auto 100% oryginał ( może sam nie wie że był swap ). Jeśli swap był prawidłowo  wykonany i jest wszystko w papierach to można ja pooglądać .

Napisz do użytkownika Flyer on ma zrobiony swap na 2.7 on ci powie na co uważać przy oględzinach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer to chyba już od dawna ma bmw... chyba że trzyma swoje b6 jeszcze. No tak czy inaczej liczę że znajdzie się ktoś kto kojarzy to auto. Tak odbijając od silnika to ten środek nie wróży najlepiej, dziwnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fotele były zniszczone to obił na nowo ale rzeczywiście paskudnie wyglądają . Szczerze to poza fotelami i silnikiem to niczym się nie wyróżnia . Typowy golas . Z tego co wiem to flyer auto ma cały czas w garażu i nie może się z nim rozstać .

Edytowane przez lenovo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę to zadzwonię i zapytam kto mu robił swapa, jak nosb albo ktoś inny ogarnięty to zadzwonię i zapytam o auto. Jak nie, to nawet się nie wybieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie da rady, przynajmniej z tego co czytam na forum... chociaż w sumie teraz jak patrzę to bude takiego golaska można wyrwać za 10-12k. No ale to później worek bez dna ? jeszcze widziałem coś takiego ale nie znoszę c5 :( chociaż ta jako jedyna mi się podoba.

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s6-audi-s6-pakiet-rs6-340-km-ID6yOyOl.html

No i tip... tego to już napewno nie chcę przy 4.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz b6 z 2.7 to zapraszam do mnie.

Tylko cena będzie inna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslesz link do tematu? Ja chyba kojarzę Twoje auto... myślałem że sprzedales, chyba że mylę furki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie auto na serwisie olejowym.

Z nowości to servotronic i konwersja klimy na taką z b6, oraz indywidualny, programowalny sterownik wentylatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie szacun, fajne auto ale o cenę to ja nawet nie pytam bo u Ciebie to 20k sam silnik. Chyba pozostanę przy planach na 2.0TFSI albo 3.2 v6 w budzie b7... ale Twoje auto idealnie spelnialoby moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...