Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Brak mocy na niskich obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na początku chciałem się przywitać. Jestem nowy na forum.

Mam problem z moją a4. Mianowicie w dolnych partiach obrotów między 1000 a 2000 auto ma mało mocy i ospale reaguje na dodanie gazu, jakby turbina późno wstawała. Dopiero przy około 2000obr dostaje strzała i jedzie normalnie. Czyściłem egr, wymieniłem też przepływomierz na nowy Pierburga i dalej to samo.

Zrobiłem logi statyczne i jeden dynamiczny . Prosił bym o ich ocenę i ewentualnie o podpowiedz jakie jeszcze wykonać. Pozdrawiam.

Statyczne:

001 http://vaglog.pl/log-001_e1iObsj.html

004 http://vaglog.pl/log-004_0xzQH63.html

013 http://vaglog.pl/log-013_pbs823.html

018 http://vaglog.pl/log-018_n7YP1kC.html

023 http://vaglog.pl/log-023_KTx3T.html

Dynamiczne:

011 http://vaglog.pl/log-011_A19N2.html

Opublikowano

Zrób dynamicznie 001+011, 003+008

Opublikowano

Witam! Stwierdziłem, że bez zaśmiecania nowym tematem podłączę się z bardzo podobnym problemem w moim Audi. Podobnie jak u kolegi brak mocy na niskich obrotach, powyżej 2200 coś się zaczyna dopiero ruszać.

http://vaglog.pl/log-003_TI1dIK5.html

http://vaglog.pl/log-008_lDLoE8.html

http://vaglog.pl/log-011_iyrv32.html

http://vaglog.pl/log-010_1vNBi8G.html

http://vaglog.pl/log-011_8Au02Ko.html

 

Edytowane przez krzaczek89

Opublikowano
Dnia 10.04.2017 o 20:23, artur1807 napisał:

Auto jest po programie nie do końca udanym.

 

Opublikowano
  • Autor

Tak podejrzewałem, że coś mogło być robione bo spalanie auta mam też dosyc wysokie, śr. 8-9l w mieście. Czyli teraz jazda to tunera i naprawa programu. Kogo byście polecili w okolicach Białegostoku?

I jeszcze pytanie, czy na podstawie tych logów widać czy egr nie jest zamknięty cały czas? Silnik nie ważne czy ciepły czy zimny pracuje bardzo twardo.

Opublikowano

Jest tylko jeden log z EGR-a (dynamiczny). Po wysterowaniu widać, że teoretycznie zamknięty.

Opublikowano
5 godzin temu, artur1807 napisał:

Tak podejrzewałem, że coś mogło być robione bo spalanie auta mam też dosyc wysokie, śr. 8-9l w mieście. Czyli teraz jazda to tunera i naprawa programu. Kogo byście polecili w okolicach Białegostoku?

I jeszcze pytanie, czy na podstawie tych logów widać czy egr nie jest zamknięty cały czas? Silnik nie ważne czy ciepły czy zimny pracuje bardzo twardo.

Dołączam się do pytania, czy ktoś może polecić tunera w Białymstoku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.