Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rnse plus nie mozna wyciagnac plyty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialem wgrac nowe mapy ale nie moge wyciagnac plyty z navi poprzedni wlasciciel cos wlozyl i nie mozna wyciagnac , zero reakcji na przycisk , po otwarciu ekranu momentalnie sie zamyka. Po zresetowaniu dalej tak samo , vcds 12.12 sie nie laczy wiec nie moge skorzystac z opcji przez diagnostyke jakies pomysly ? z gory dzieki

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

jeśli nie jest włączona blokada przycisku eject to nie szarp na siłę tam jest bardzo delikatny mechanizm jedyna opcja demontaż radia dość spory i wyjecie z napędu manualnie.

Opublikowano
  • Autor

czyli tylko opcja rozkrecania radia ? :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
tak wyjmujac na sile uszkodzisz mechanizm

dziekoweczka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zawartość dodana 55 minutes later

probowalem vcds u kumpla w b6 i tam laczy sie normalnie z radiem i eject jest odblokowany nie wiem czy zakladac nowy temat ale u mnie w kostkach brakuje pinu , czytalem ze trzeba przelozyc 7 z 5 ale jak nie mam 7 pinu to co mam zrobic ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

podepnij z panela klimy lub z gniazda obd pociągnij linie k i po kłopocie navi była dokładana tzn jest przez jakąś przelotkę czy ori ?

Opublikowano
  • Autor

ori ... czyli brakujacy 7 pin to k-line tak ?

linie z klimy wiesz moze ktory pin ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Opublikowano
  • Autor

e6dee3a9bd806ab73780c236b9880ea3.jpg

pacjent na stole ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak wiec plyte wyciagnalem ale navi dalej widzi plyte

 

 

77a486bd35e67ebbf9f4cde910e99635.jpg

 

67f5da3a3823aca3bf5b77b4caa416e2.jpg

jakies pomysly [emoji20]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Opublikowano
  • Autor

Tom mam w kostce B pin 7 kline a w kostce C 7 jest pusto Mic in + czy dalej mam ciagnac k line ? czy przelozyc w inne miejsce ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

napęd uszkodziłeś nie tak sie wyjmuje płytę z napędu trzeba go zdemontować odłączyć zasilanie z płyty w napędzie i tam podać napięcie na silnik. Nic po tym ze płyta wyjęta navi dalej widzi ze napęd ma płytę włożoną tam są czujniki które widzą w jakiej pozycji jest napęd. Co do radia to raczej nie jest ori bo była by komunikacja z navi pin k line jest na 5 ,a nie na 7 pinie w kostce B

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

15f1a8f157dafff07205047c86a141da.jpg

Tom radio jest ori na sto procent nie bylo dokladane mam wszystkie papiery do niego i historie ... a plyte krecilem tym slimaczkiem tak jak na necie gdzies znalazlem filmik no nic teraz tylko chce znalesc sposob zeby byla komunikacja chyba ze moj vcds jest lipny ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
napęd uszkodziłeś nie tak sie wyjmuje płytę z napędu trzeba go zdemontować odłączyć zasilanie z płyty w napędzie i tam podać napięcie na silnik. Nic po tym ze płyta wyjęta navi dalej widzi ze napęd ma płytę włożoną tam są czujniki które widzą w jakiej pozycji jest napęd. Co do radia to raczej nie jest ori bo była by komunikacja z navi pin k line jest na 5 ,a nie na 7 pinie w kostce B


sorki tak mam ten pin 5 k linie
wybacz za mieszanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

aae1b6a45cca03f135750a60afa21d77.jpg

zawsze hula we wszystkich vagach


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

chiński śmieć przetestowałem tych kabli z 20 szt i w każdym coś nie działa w jednym to w innym tamto taka chińska jakość.  Jak masz w domu zwykły kabel kkl to poszukaj programu vcds lite i sprawdź jeśli on też sie nie połączy wina jest w instalacji lub w samym rns-e

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Tom rozkminilem tego driva pokrecilem slimaczkiem zeby bylo tak jak powinno , wlozylem plyte spowrotem , zakrecilem slimaczkiem zeby sie zamknela klapka i widzial ze plyta jest no bo jest i podpialem w aucie .... na szczescie ustawil sie jak powinien i teraz czyta plyte (ori) i hula jak ta lala jedynie po nacisnieciu eject plyta nie wychodzi ... sproboje wlozyc do kumpla a4 b6 i vcds zrobic bo u niego sie lacze moim kablem ... dzieki za wszelkie info najwazniejsze ze nic nie popsulem ;) ....
na tapatalk nie mozna wrzucac clipow ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

skoro ne pozwala na wyjęcie płyty to coś jednak z tym napędem jest nie tak chyba ze faktycznie jest włączona blokada przycisku eject

Opublikowano
  • Autor
skoro ne pozwala na wyjęcie płyty to coś jednak z tym napędem jest nie tak chyba ze faktycznie jest włączona blokada przycisku eject



auto jak kupilem to plyta byla wyciagnieta , wlozylem i juz eject nie dziala l wiec bede kminil dalej ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.