Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie mikrowłaczniki do zamka drzwi kierowcy prawe czy lewe?


Magik123

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jakie potrzeba mikrowłączniki do drzwi kierowcy, widzę że wystepują lewe i prawe, może ktoś wie, podaję aukcję. Oraz czy taki konkretnie jak jest na aukcji pasuje do A4 b5?

 

http://allegro.pl/mikrostyk-drzwi-vw-passat-b5-skoda-audi-seat-i5746592590.html

http://allegro.pl/mikrostyk-zamka-vw-audi-seat-skoda-ford-d2hw-prawy-i5603225219.html?reco_id=2291acf5-238e-11e7-90ab-0290c2a00629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam kolego czasem nie przychodzą jakieś inne ? W sensie budowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie znaleźć wiec napiszę, mikrowłaczników w drzwiach kierowcy jest 5 jeden przy klamce, 2 od bembenka zamka, oraz 2 w samym zamku. Z tego co patrzyłem chyba sa to gotowe moduły z wbudowanymi mikrowłącznikami. U mnie nie działały kierunki przy ryglowaniu i nie mruga dioda w drzwiach od alarmu, przemycie wszsytkiego, przemierzenie niestety nie dały rezultatów. Od kierunków okazał sie walniety mikrostyk zamka maski, kierunki juz błyskaja i alarm daje znać przy zamykaniu, ale dioda alarmu nadal nie działa, nie działa tez wyłacznik monitorowania wnętrza auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem jest rozebranie własnego zamka i zrobienie zdjęcia mikrowyłaczników. na ich podstawie można dobrać odpowiednie bo mogą się różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda alarmu tez już działa, wtyczka pod kanapą w module alarmu nie była do końca wciśnięta. Teraz już wszystko gra i buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...